Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Толочко: «Молодим гравцям потрібен час, щоб пристосуватись до дорослого футболу»

Роман Толочко: «Молодим гравцям потрібен час, щоб пристосуватись до дорослого футболу»

У неділю «Карпати» провели другий контрольний поєдинок проти словацького «Ружомберока», який завершився поразкою для «зелено-білих». Подробицями цього матчу з Інформаційним центром поділився півзахисник Роман Толочко, який віддав класний гольовий пас на Ді Франко, який забив чудовий гол... 

«Ружомберок» – сильна команда. Минулого року вони грали в Лізі Європи, тому нам було цікаво провірити свої сили в матчі проти такого суперника. Вважаю, що у першому таймі ми виглядали досить добре, змогли забити. Після перерви двічі пропустили, мабуть, через те, що втратили концентрацію і не дограли моменти до кінця. Хоча в загальному ми виглядали не гірше за суперника».

«Гадаю, що перемозі завадили індивідуальні помилки у захисті та втома. Зараз ми працюємо під великими навантаженнями, тому дуже важко відіграти 90 хвилин у високому темпі. Коли розбирали гру, тренер вказав на помилки, яких ми допустилися і сказав, що нічого страшного не сталося, це всього лиш контрольний матч, тож працюємо далі».

«Звичайно, що хочеться перемагати в кожному матчі, але ми лише притираємося один до одного і шукаємо свій стиль гри. Команді потрібен час для того, щоб повністю зрозуміти ідею тренера, а молодим гравцям пристосуватись до дорослого футболу» – підсумував хавбек «зелено-білих».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

28 Січня 2019

Схожі новини
Спонсори