Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Спаринг. «Карпати» U-21 – «Юність» (Верхня Білка) – 1:0 (ФОТО)

Спаринг. «Карпати» U-21 – «Юність» (Верхня Білка) – 1:0 (ФОТО)

Молодіжка «Карпат» продовжує марафон спарингів, готуючись до продовження чемпіонату. Цього разу дублери зійшлися в протистоянні з чемпіоном Львівської області – командою з Верхньої Білки. 

На цей матч молодіжка вийшла у такому складі: Задерейко (Ющишин), Куртяк, Федецький, Мірошніченко, Веремієнко, Сільченко, Діма (Левенець), Саутін, Войтович, Черепущак (Кос), гравець на перегляді 

На перших хвилинах матчу команда Романа Толочка повела в рахунку: Денис Мірошніченко віддав влучну передачу на Войтовича, а той в один дотик загнав м’яча до сітки. Шанс зрівняти рахунок суперник міг завдяки удару з 11-метрової позначки, але Задерейко класним сейвом виручив свою команду. 

Згодом нагоду збільшити перевагу втратив потенційний новачок «Карпат», пробивши правіше від стійки воріт. А вкінці тайму, карпатівці знову невдало сфолили і принесли штрафний у власні ворота. Після виконання стандарту, суперник тричі бив по воротах, та голкіпер «зелено-білих» парирував усі удари. 

Другий тайм, попри намагання обох команд, був безрезультативним. Усі потуги суперника карпатівці нівелювали, однак свої шанси теж не використали. У результаті – мінімальна перемога дублерів.

Більше фото з матчу можна переглянути в альбомі «Спаринг. «Карпати» U-21 – «Юність» (Верхня Білка) – 1:0»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

06 Лютого 2019

Схожі новини
Спонсори