Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати» поновили турецькі тренування (ФОТО, ВІДЕО)

«Карпати» поновили турецькі тренування (ФОТО, ВІДЕО)

Благополучно подолавши повітряні простори Туреччини, делегація львівських «Карпат» прибула до Антальї, звідки оперативно переїхала в Белек. На другий збір «зелено-білі» обрали добре знайомий готель Susesi, де зупиняються практично щороку. Головний козир готелю – це каскад полів високої якості, які навіть після погодних катаклізмів, що навалилися на середземноморське узбережжя під час перших зборів, залишилися у доброму стані.

Разом із карпатівцями у готелі проживають молдовський «Шериф» та словенський «Марібор», сюди ж невдовзі приїде і «Олександрія». 

У п'ятницю зранку «зелено-білі» провели перше тренування на других зборах. Як це не рідко траплялося у січні, заняття пройшло під дрібним дощем, але на роботу опади не вплинули абсолютно. Емоційний та активний Фабрі Гонсалес зарядив команду ранковою бадьорістю – головний тренер постійно перебував в епіцентрі подій та підказував гравцям. Цілком зрозуміло, що найбільше очі горять в молодих хлопців, які зуміли переконати тренерський штаб у своїх навиках на перших зборах: Слива, Бусько, Авраменко та Толочко готові до повноцінних, уже дорослих, навантажень. 

Перше тренування носило фізичний та тактичний характер. Над цими компонентами карпатівці працюватимуть упродовж наступних тижнів. А вечір п’ятниці буде присвячений тестуванням, які проводяться акурат на початку других зборів.  


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

08 Лютого 2019

Схожі новини
Спонсори