Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Квитки для малечі від Кльоца (ФОТО, ВІДЕО)

Квитки для малечі від Кльоца (ФОТО, ВІДЕО)

Півзахисник «зелено-білих» Дмитро Кльоц відвідав Федерацію футболу Львівської області, де зустрівся та поспілкувався з майбутніми футболістами, а також особисто вручив їм квитки на недільний поєдинок «Карпат» проти «Маріуполя». 

Гравець «зелено-білих» застав дітлахів за цікавим заняттям – вони якраз брали участь у футбольному квізі. Поява Дмитра неабияк здивувала малечу, тож вони разом з батьками буквально закидали його питаннями про початок кар’єри, про кількість медалей та кубків, здобутих у дитячо-юнацькому футболі та, звичайно, про шлях до «Карпат». Кльоц радо відповідав на усі запитання та, навіть, дав декілька порад юним футболістам. 

Діти впродовж трьох днів брали участь в тренувальному таборі Федерації футболу Львівської області, тож після бесіди з гравцем «Карпат» їх нагородили іменними медалями та грамотами. Окрім цього, на хлопчаків чекали ще й подарунки від Дмитра Кльоца, який вручив кожному наклейки з гербом клубу та по дві перепустки на матч «Карпат» з «Маріуполем». На радощах вони обступили карпатівця, щоб зробити з ним фото та отримати автограф.

«Мені подобаються такі заходи. Я полюбляю щось розказати дітям і їм, мабуть, цікаво почути щось нове від мене, адже я теж колись був таким, як вони. Були цікаві запитання про те, як я готуюся до гри та скільки голів забив в Прем’єр-лізі, тож я із задоволенням відповідав. Зараз я не можу допомогти команді на полі, тому прийшов запросити дітей в неділю на стадіон» – розповів Дмитро Кльоц.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

14 Березня 2019

Схожі новини
Спонсори