Юніори. «Карпати» U-19 – «Десна» U-19 – 5:2 (ВІДЕО)

17-й тур. 29.03.2019, 16:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 150 глядачів. Сонячно. +10°С

Арбітр – Назарій Дьордь (Ужгород).

Асистенти арбітра: Олександр Горбатюк, Анастасія Волощук (обоє – Чернівці).
Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Валенко (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Слічний, Калинчук, Панчишин (Романік, 82), Данилюк (Іванюк, 79), Степанчук, Руніч, Лісовик (Жозеф, 84), Гудзінський, Мудрик (Хлань, 76), Гірний (Кудь, 79).
Запасні: Артим, Мельнійчук.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«ДЕСНА» U-19: Рощинський, Роговець, Силко, Самойленко, Мироніч, Ветоха, Белич, Ковальчук (Грачов, 46), Приходько (Остапенко, 89), Бабор (Омеляненко, 90), Заворотний.
Запасні: Коломієць, Бакун, Власенко.
Старший тренер – Вадим Мельник.

Голи: Руніч, 7 (пен.), Панчишин, 38, Лісовик, 69, Гірний, 72, Жозеф, 88 – Самойленко, 56 (пен.), Заворотний, 90+3.

Попередження: Горох, 56 – Рощинський, 7, Силко, 32.

У рамках 17-го туру юніорської першості «Карпати» U-19 на стадіоні «Локомотив», що у Раві-Руській приймали аутсайдера чемпіонату – чернігівську «Десну». У матчі першого кола, «зелено-білі» на виїзді обіграли «сіверян» з рахунком 2:0, а на власному полі зуміли забити у ворота Олександра Рощинського аж п’ять м'ячів. Попри це, залишити свої ворота сухими цього разу не вдалось – матч завершився з рахунком 5:2.

Перший небезпечний момент у матчі «леви» створили на перших же секундах: Роман Лісовик промчався лівим флангом та сходу пробив по воротах – Рощинський на виході парирував удар. Виручивши свою команду в цьому епізоді, уже в наступному голкіпер «Десни» привіз пенальті у власні ворота, невдало зігравши проти Максима Гірного. Виконати стандарт довірили Рунічу, який відправив м’яча точно у правий нижній кут воріт, забивши свій 10-ий гол в цьому сезоні!

Гості намагалися швидко відігратися, тому шукали прогалини в обороні «Карпат», однак безуспішно – карпатівці надійно захищали власні ворота. На 38-й хвилині матчу «зелено-білі» подвоїли свою перевагу – вдало на добиванні зіграв Орест Панчишин, влучивши у дальній кут воріт Рощинського – 2:0.

На початку другого тайму арбітр зустрічі знову призначив одинадцятиметровий удар – цього разу у ворота господарів поля. Цікаво, що «Карпати» «привезли» собі пенальті за тих же обставин, що й «Десна» – голкіпер Валентин Горох збив у штрафному нападника Максима Заворотного. Удар з позначки реалізував Ігор Самойленко, скоротивши відставання своєї команди. Однак потім карпатівці продовжили «побиття» суперника й закотили до сітки три м‘ячі. Спочатку у воротах суперника відзначився Роман Лісовик, а буквально через три хвилини забив Максим Гірний.

На завершення, завдяки влучному удару Жозефа, який тільки вийшов на поле, «леви» записали до свого активу ще один гол. Однак крапку в матчі поставили гості, забивши другий гол уже на доданих арбітром хвилинах.