Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

А за деревом дерево: як фанати «Карпат» садили ліс (ФОТО, ВІДЕО)

А за деревом дерево: як фанати «Карпат» садили ліс (ФОТО, ВІДЕО)

Вирубка лісів в Україні останнім часом переросла в масовість, що не може не впливати на загальну екологію. Як відомо, ліси – це легені планети, тож берегти їх і примножувати необхідно кожному із нас. 

Фанати львівських «Карпат» відомі не лише активною підтримкою своєї улюбленої команди на трибунах стадіону. Вони також регулярно беруть участь в різноманітних соціальних заходах. Нещодавно, в усьому світі відзначали день лісу, тож «зелено-білі» фанати вирушили у Шклівське лісництво, аби дати життя молоденьким саджанцям дуба. Тепер хлопцям, для того, аби стати справжніми чоловіками, залишилося хіба виростити сина та збудувати будинок. Дерево вони вже посадили.

Разом із професійними лісниками, які також є фанатами «левів», уболівальники висадили чотири з половиною тисячі саджанців дуба на території в 0,9 гектара. Робота не з легких, довелося активно попрацювати кайлами та лопатами, але кожен з присутніх міг з гордістю подивитися на свою роботу. Кожен з фанатів долучився до благородної та по-справжньому чоловічої справи, якою може пишатися.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

30 Березня 2019

Схожі новини
Спонсори