Карпатівці у збірних туру

Незважаючи на поразку «левів» у Чернігові, провідні українські футбольні ЗМІ до своєї збірної туру «запросили» футболістів «Карпат». Найбільше компліментів отримав Мар’ян Швед, черговий гол якого дозволив продовжити гонитву за лідером бомбардирських перегонів Жуніором Мораєсом. Крім того, у вчорашньому матчі Швед був одним з найбільших помітних гравців.

Footboom.com виокремлює Мар’яна Шведа («Нападник «Карпат» в поєдинку проти «Десни» був, напевно, єдиною світлою плямою в команді. Йому вдавалося вирішувати багато моментів буквально самотужки. Не дивно, що і гол в цій зустрічі він забив без особливої допомоги від партнерів: точний дальній удар не залишив шансів Пасту. Якби не пенальті ближче до кінцівки зустрічі, то активність і хороша гра Шведа цілком могли принести «левам» одне очко в залікову таблицю»).

UA-Football.com також до своєї команди 24-го туру «викликає» Мар'яна Шведа («Здобути необхідний результат львів'янам не вдалося, командні дії чернігівців були на порядок вище і «Десна» виглядала більш організованою. Однак індивідуальну майстерність Шведа неможливо не відзначити, помітно прогресує Мар'ян, показує цікаву гру і забиває красиві м'ячі. У трійці голеодорів УПЛ майбутній гравець «Селтіка», і можна сміливо припускати, що Швед ще засмутить суперників «Карпат»).

Football.ua акцентує увагу на двох карпатівцях. Традиційно порцію компліментів отримує Мар’ян Швед («У грі з «Десною» на перший план вийшли індивідуальні якості Мар'яна Шведа. Здавалося, що індивідуальних якостей вистачить і тут, щоб не програти, але ні. Крім прекрасного удару в моменті з голом, Швед непогано взаємодіяв з Йодою і Сергієм Мякушком. Саме подібні «стінки» створювали гостроту біля воріт «Десни»), а також Мартін Онгла («Ще однією яскравою фігурою на полі у футболці «Карпат» був Мартін Онгла. Через опорного півзахисника «Карпати» і будували свої атаки. Камерунець якісно грав на атаку, регулярно рухаючи м'яч вперед. Онгла лідирує з великим відривом серед всіх гравців «Карпат» за передачами в останню третину поля – 14 точних з 19»).

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»