Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Емоційна терапія, або Як дитині забути про свою біду (ФОТО)

Емоційна терапія, або Як дитині забути про свою біду (ФОТО)

Перед матчем проти одеського «Чорноморця», під час виконання державного гімну, один з хлопчиків, який виводив команди, завозився із м’ячем просто на полі. Не варто звинувачувати батьків дитини у тому, що вони не привчили сина до правильної поведінки в подібні моменти. Справа в тому, що п’ятирічний Ельдар Петоян страждає на прогресивну м’язову дистрофію – міопатію Дюшена. 

Це одна з найстрашніших генетичних хвороб, що зачіпає лише хлопчиків. Міопатія Дюшена прогресує щодня, забираючи фізичну силу дитини. Організм припиняє виробляти білок, м’язи поступово відмирають і перетворюються на жир. На жаль, людство наразі не знає, як боротися із цією хворобою, є лише терапія. У тому числі і емоційна. 

Ельдар Петоян – маленький уболівальник «Карпат». Він просить батьків, аби вони посприяли здійсненню його мрій, а саме дали змогу вивести на поле футболістів. А ще Ельдар дуже чекає не лише на перемогу своєї улюбленої команди, але й на те, що вони гратимуть так, щоб дитина бодай на 90 хвилин забула про свою біду.   

Якщо хтось бажає допомогти родині Ельдара, можна зателефонувати за номерами:
(097) 524-83-89 та (067) 177-26-48


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

24 Квітня 2019

Схожі новини
Спонсори