fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

«Ми хочемо подякувати уболівальникам за підтримку в сезоні» – як «Карпати» пиво варили (ФОТО, ВІДЕО)

Пивоваріння було відоме ще з часів неоліту. Протягом багатьох поколінь людство вигадувало нові броварські процеси, ухвалювало пивні закони та вдосконалювало якість улюбленого напою мільйонів і, безперечно, усіх футбольних фанатів. Зважаючи на це, ресторан «Старгород» та ФК «Карпати» провели безпрецедентну акцію – спільними зусиллями зварили новий сорт пива під назвою «Фанатське». Таким чином, «зелено-білі» мають намір віддячити уболівальникам за постійну підтримку, не залежно від того, де виступає львівська команда.

За непростий процес виготовлення хмільного напою взялися Мар’ян Швед, Андрій Нестеров, Сергій Мякушко, Максим Кучинський, Дмитро Кльоц та Пабло Вільяр, який заміняв Фабрі Гонсалеса. Спершу карпатівцям провели екскурсію та розповіли про необхідні компоненти для варіння пива. «Зелено-білі» дізналися технологію, побачили хмільні гранули, занурили руки у лотки з солодом.

Уже згодом, із усвідомленням всього необхідного, гравці піднялися до спеціальних чанів, де спільними зусиллями занурили та змішали необхідні та спеціально відібрані компоненти, таким чином, давши початок новому сорту пива – «Фанатське».

«Я хотів би подякувати ресторану «Старгород» за те, що вони допомогли зробити нам таку подію. Власне, це пиво не для нас, а для наших фанатів. Воно буде готовим до споживання якраз у день матчу проти «Десни». Це наша подяка уболівальникам за те, що вони постійно нас підтримують» – розповів кращий бомбардир команди Мар’ян Швед.

«Хлопці зі «Старгорода» провели нам цікаву та пізнавальну екскурсію. Коли я виступав за «Оболонь», то вже був на пивному заводі і бачив, як це все робиться. А сьогодні освіжив пам’ять та згадав весь процес пивоваріння. Суть цієї акції полягає в тому, що ми хочемо виразити подяку кожному уболівальнику, який нас підтримує. Не дивлячись на перемоги чи поразки, вони приходять на стадіон «Україна», приїжджають на виїзні матчі і ми завжди чуємо їхню підтримку. Не рідко буває, що їх більше, аніж місцевих уболівальників. Саме за це ми їм дуже вдячні. І це лише маленька подяка, а основна повинна бути на полі» – додав Сергій Мякушко.

«Разом із нашим партнером ФК «Карпати» ми вирішили зробити спільний проект – це варка нового сорту пива. Це унікальний, я б сказав, історичний процес. Ми вирішили зварити новий сорт пива, яке отримало назву «Фанатське». Чому саме така назва? Фанати, футбол, пиво – це нероздільні речі. Таким чином ми створюємо свого роду союз – союз пінного, на чолі з чеською пивоварнею «Старгород» та союз футболу з представниками ФК «Карпати». Це унікальний сорт пива. За смаковими якостями він відрізнятиметься від наших класичних сортів. Пиво варилося спеціально до останнього, в цьому сезоні, домашнього матчу «Карпат». 18 травня ми будемо презентувати його біля стадіону «Україна». Надіюся, що це пиво полюбиться вболівальникам «Карпат» – підсумував маркетолог ресторану «Старгород» Павло Завада.

Детальніше про те, як можна буде скуштувати нового пива перед стадіоном «Україна» від гравців «Карпат» та ресторану «Старгород» читайте на офіційних ресурсах «зелено-білих» та «Старгороду» згодом.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»