Юніори. «Металург» U-19 – «Карпати» U-19 – 2:5 (ВІДЕО)

21-й тур. 26.04.2019, 12:00. Запоріжжя, НТБ «Металург». 100 глядачів. Сонячно. +18°С

Арбітр – Вероніка Тагамлик (Слов’янськ, Донецька обл.).

Асистенти арбітра: Максим Васильченко (Слов’янськ, Донецька обл.), Денис Лупач (Суми).
Четвертий арбітр – Дмитро Ільченко (Бердянськ, Запорізька обл.).

Спостерігач арбітражу – Олександр Головков (Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

«МЕТАЛУРГ» U-19: Байда, Буценко, Кабанцов (Приймаченко, 89), Хамаха, Федорук (Могильний, 53), Івахно (Погребняк, 84), Лапко, Синицький, Близнюк (Мартинов, 74), Гавриленко, Сидоров.
Запасні: Іванченко, Майшмаз, Чалих.
Старший тренер – Іван Богатир.

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Харжевський, Калинчук, Гудзінський, Степанчук (Козак, 66), Данилюк, Лісовик (Мельнійчук, 64), Руніч, Панчишин (Романік, 80), Мудрик, Гірний (Іванюк, 82).
Запасні: Артим, Береза.
Старший тренер – Роман Гнатів.

Голи: Івахно, 42 (пен.), Сидоров, 70 – Лісовик, 20, Руніч, 46, 49, 62, Мельнійчук, 79.

Попередження: Кабанцов, 10, Синицький, 33 – Панчишин, 25, Горох, 41, Мудрик, 51, Степанчук, 65.

У 21-му турі юніорської першості, львівські «Карпати» вирушили до Запоріжжя, де зіграли проти місцевого «Металурга». Попередні три поєдинки не принесли «левам» бажаних очок, тож для того, щоб втримати бронзову позицію в турнірці львів’янам обов’язково потрібно було перемагати. Що, власне, вони й зробили, поклавши у ворота суперника п’ять м’ячів.

Старт гри показав, що обидві команди мають на меті вийти з цього протистояння переможцями. Раз-по-раз виникали моменти біля воріт «Карпат» та «Металурга», але перевтілити їх у забиті м’ячі не вдавалося. На екваторі тайму «зелено-білі» все ж відкрили рахунок у матчі: Вадим Гудзінський віддав передачу на Романа Лісовика, той обіграв трьох опонентів і, змістившись в центр, лівою поклав м’яча в дев’ятку – 1:0. Через 10 хвилин, скориставшись непорозумінням у захисті «левів», «Металург» мав шанс відігратись, але Сидоров зблизька не влучив по воротах. Зрівняти рахунок господарі змогли з пенальті: Івахно не залишив шансів Гороху – 1:1.

На початку другого тайму Любомир Степанчук класно пройшов правим флангом та переадресував круглого на Василя Руніча, який і замкнув передачу на дальній стійці. Згодом вже Орест Панчишин розрізною передачею вивів Руніча на ударну позицію – хавбек розхитав опонентів та вдруге відправив м’яча до сітки. А невдовзі найкращий бомбардир «Карпат», зігравши на добиванні, забив свій другий хет-трик в поточному чемпіонаті та в кар’єрі загалом. На це «Металург» відповів голом Олексія Сидорова, який з межі штрафного майданчика пробив у правий нижній від воротаря кут. Після пропущеного голу «зелено-білі» ще більше зарядились й зуміли забити вп’яте. Переможний гол на свій рахунок записав Вадим Мельнійчук, який з кількох метрів розстріляв ворота Байди.