Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Олег Бойчишин:«Деяким футболістам «Карпат» потрібно задуматися над своєю грою»

Олег Бойчишин:«Деяким футболістам «Карпат» потрібно задуматися над своєю грою»

Спортивний директор «Карпат» Олег Бойчишин в коментарі Інформаційному центру клубу поділився враженнями від попереднього поєдинку «левів», оцінив перспективи молоді та розповів про виступи команди наприкінці сезону. 

– Олеже Івановичу, поєдинок проти «Чорноморця» у вівторок не приніс ні естетичного задоволення, ні позитивного результату. Які враження залишилися у вас?
– Не думаю, що здивую когось, але у мене склалося враження, що «Чорноморець» мав чітке завдання на цей матч – не програти. Саме з думкою про це одесити побудували свою гру, віддали «Карпатам» територію та ініціативу. На жаль, ми не змогли створити щось суттєве і схоже на гольові моменти. Нам вдалося організувати два моменти, але ми їх не реалізували. Як наслідок, не перемогли. 

– Як гадаєте, чого не вистачає «зелено-білим»?
– Передусім, агресії. Для того, щоб перемагати, треба, щоб кожен футболіст давав трохи більше, ніж свій максимум. 

– Після гри команда отримала чимало критики. Чи поділяєте її і погоджуєтеся з нею?
– Перш за все, хочу сказати, що критика доречна. Разом з тим, ми повинні розуміти, що існують різні обставини. Зокрема, команда в багатьох матчах не перебувала в оптимальному стані. Ключові виконавці пропускали поєдинки через дискваліфікації чи травми. Не завжди вистачало гравців, які можуть вести партнерів за собою.

– Як виглядає ваша комунікація з Фабрі Гонсалесом? Тренер прислуховується до ваших порад?
– Під час нашої першої зустрічі ми домовилися – якщо моя порада буде потрібна, я в будь-який момент допоможу. В жодному разі не хочу втручатися у роботу головного тренера. Якщо буде потреба – я викладу своє бачення, поділюся своїми думками. Ми таке практикуємо і, наприклад, спілкуємося щодо аналізу суперників. Спільно виокремлюємо сильні та слабкі сторони майбутніх опонентів. Що стосується іншого, то тренерський штаб приймає рішення самостійно. Загалом діалог у нас є.

– У складі «Карпат» виступає чимало легіонерів. На вашу думку всі вони заслуговують на місце у заявці?
– Я б не розділяв виконавців на легіонерів та українців. Якщо футболіст не заслуговує на те, щоб грати в «Карпатах», йому тут не місце. Не скажу, що всі легіонери відповідають очікуванням керівництва клубу та вболівальників. Проте є виконавці, імена яких можна сміливо називати: Ді Франко, Онгла, Йода, Папа Гуйє. Це ті, хто підсилюють команду. Взагалі деяким футболістам «Карпат» потрібно задуматися над тим, як вони грають. Без поділу на українців та легіонерів – це одна команда.

– Протягом останнього часу в головній команді дебютувало кілька клубних вихованців. Ви задоволені прогресом Сливи, Толочка та Харжевського?
– Додав би цього списку ще Андрія Буська. Насамперед потрібно розуміти, що це молоді футболісти, а молоді властиво помилятися. Їхні помилки варто певною мірою перетерпіти. Треба багато працювати з ними, зокрема, індивідуально. Особисто я маю надію, що вони зможуть стати хорошими футболістами. Пригадую, як на моїх очах дебютували Швед, Лебеденко, Гуцуляк... Вони не відразу стали зірками. Трохи помилялися, але їм довіряли, поступово вводили в основу і тепер ми маємо хороших гравців. Те саме можу сказати про нинішнє покоління дебютантів. 

– «Карпати» ще не гарантували собі прописку в УПЛ на наступний сезон. Якими ви бачите перспективи команди у цьому чемпіонаті?
– Я вірю, що все буде гаразд. У нас існує невеличка очкова перевага, однак попереду ще 7 турів – вони не будуть легкими. «Чорноморець» та «Арсенал-Київ» борються за те, щоб не вилетіти напряму. «Карпати», «Олімпік» і навіть «Ворскла» також ведуть серйозну боротьбу. На жаль, протягом останніх років у нас були схожі складні ситуації. Можливо, навіть гірші. Проте ми з честю виходили з цього. Наші футболісти повинні показати, що та позиція, яку ми зараз посідаємо, це помилка і локальна невдача.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

27 Квітня 2019

Схожі новини
Спонсори