Молодь. «Карпати» U-21 – «Маріуполь» U-21 – 3:4 (ВІДЕО)

27-й тур. 04.05.2019, 15:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 200 глядачів. Похмуро, дощ. +13°С

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький, Кіровоградська обл.).

Асистенти арбітра: Володимир Журибіда (Луцьк), Віктор Нижник (Вінниця).
Четвертий арбітр – Сергій Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Шандор (Львів).

«КАРПАТИ» U-21: Задерейко, Авраменко, Саутін, Стасишин (Степанчук, 63), Лях, Векляк, Притула, Сільченко, Войтович, Деда (Бичек, 24, Рудюк, 74), Дебелко.
Запасні: Ющишин, Рибачук, Левенець, Кос.
Старший тренер – Роман Толочко.

«МАРІУПОЛЬ» U-21: Поспєлов, Саєнко, Романюк, Співак (Байдал, 53), Крашневський, Білокінь, Коробенко, Проданов, Доброхотов, Мочевінський (Літовченко, 83), Бугай.
Запасні: Гончаренко, Денисов, Середа, Вакуленко, Бабій.
Старший тренер – Геннадій Орбу.

Голи: Притула, 45, Лях, 76, Романюк, 79 (авт.) – Бугай, 35, Коробенко, 46, Мочевінський, 68, Саєнко, 90.

Попередження: Дебелко, 26, Притула, 65, Саутін, 70, Степанчук, 73 – Байдал, 71, Проданов, 84.

Матч сусідів у турнірній таблиці завершився результативною перемогою гостей. «Маріуполь» кілька разів вів у рахунку, а за 15 хвилин до завершення зустрічі команда Геннадія Орбу взагалі мала серйозну перевагу у два забиті м’ячі. «Карпатам» вдалося рахунок зрівняти, проте на останній хвилині зустрічі приазовці вирвали перемогу – 4:3.

На правах господарів «леви» активніше розпочали гру і створили кілька непоганих моментів біля воріт Артема Поспєлова. Чи не найбільшу загрозу біля воріт суперника створювали навісні передачі з флангів. Враховуючи той факт, що попереду у «зелено-білих» вийшов гренадер Роман Дебелко, така тактика була виправданою. Однак на 22-й хвилині «Карпати» могли забивати не після прострілу з флангу, а завдяки пресингу Ярослава Деди. Карпатівець атакував Богдана Романюка, який опинився на позиції останнього захисника, і заволодів м’ячем. Деда поквапився і вирішив пробивати без належної підготовки з лінії штрафного майданчика. Ярослав пробив невдало, хоча у ствір воріт влучив – кіпер м’яча перевів на кутовий, а гравець львів’ян у тому епізоді зазнав травму. Навіть після допомоги медиків Деда гру продовжити не зміг.

І все ж відкрили рахунок у матчі гості. Атака лівим флангом завершилася передачею Євгена Проданова у штрафний майданчик на Владислава Бугая, який в оточенні двох суперників в один дотик переправив м’яча у ворота Антона Задерейка. «Карпати» з відповіддю не забарилися – на останній хвилині першого тайму Остап Притула відновив паритет – 1:1! Назар Стасишин виконав навіс з правого флангу у штрафний майданчик, Володимир Войтович скинув круглого головою у район одинадцятиметрової позначки, де Костянтин Бичек скинув під удар Притулі.

Друга половина зустрічі розпочалася жахливо для «левів». Маріупольці скористалися помилкою оборони і вивели на ударну позицію Андрія Коробенка, який з меж штрафного майданчика відправив м’яч у сітку воріт. На цьому біди господарів не завершилися і вже через 20 хвилин «Маріуполь» збільшив перевагу. Комбінація за участю тріо Байдал-Бугай-Мочевінський увінчалася влучним ударом останнього – 1:3.

«Карпати» руки не опустили і знайшли у собі сили за короткий проміжок часу відзначитися двічі. На 76-й хвилині Притула та Степанчук організували атаку правим флангом, яка завершилася прострілом у штрафний майданчик – там наодинці перед порожніми воротами опинився Ростислав Лях. А вже через дві хвилини все той же Лях прострілив з лівого флангу, а Романюк зрізав м’яч у власні ворота – 3:3!

Проте останнє слово було за приазовцями. Після навісу справа Коробенко влучив у штангу, а першим на добиванні був Саєнко, який відправив м’яча у порожні ворота. На останній штурм воріт суперника пішов навіть голкіпер «левів» Задерейко, проте все завершилося перемогою «Маріуполя».