Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Остап Притула: «Я дуже хотів забити вдруге, але забракло фарту»

Остап Притула: «Я дуже хотів забити вдруге, але забракло фарту»

У поєдинку з «Маріуполем» перший гол за «Карпати» забив півзахисник Остап Притула. По завершенні матчу півзахисник «зелено-білих» поспілкувався з Інформаційним центром клубу та поділився враженнями від гри.

«Вважаю, що рахунок 3:3 був би закономірним і справедливим, тому що суперник здорово грав, але й ми нічим не поступалися. «Маріуполь» – хороша команда, але, вважаю, що ми просто подарували їм ці чотири м’ячі, через те, що програли багато індивідуальної боротьби» – каже карпатівець.

«Коли пропустили гол, то кинулись вперед – вірили, що переможемо. Після того, як відігрались, вважаю, трохи підсіли, опустилися нижче і суперник нас двічі покарав. Але ще один забитий м'яч додав нам сил і навіть, за рахунку 1:3, ми змогли відігратись. Я дуже хотів забити вдруге, але трішки забракло фарту. А в кінці, вважаю, «Маріуполю» просто пощастило».

«Після вильоту в другу шістку, наше основне завдання – піднятися на сьомий щабель, тому що ми завжди боролися і боротимемось за кращі позиції. Так сталося, що цього разу опинились внизу, тому найкращий результат для нас – це сьоме місце» – додав півзахисник.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

04 Травня 2019

Схожі новини
Спонсори