Юніори. «Карпати» U-19 – «Чорноморець» U-19 – 2:0 (ВІДЕО)

22-й тур. 06.05.2019, 16:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 50 глядачів. Похмуро, дощ. +8°С

Арбітр – Микола Байдюк (Чернівці).

Асистенти арбітра: Артем Переверзєв (Кропивницький, Кіровоградська обл.), Олег Мімнонов (Тернопіль).
Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу – Олександр Циганков (Тернопіль).

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Харжевський, Калинчук, Панчишин (Романік, 88), Гудзінський, Степанчук (Козак, 77), Руніч (Іванюк, 85), Данилюк, Гірний (Жозеф, 77), Мудрик, Лісовик (Мельнійчук, 68).
Запасні: Горох, Кудь.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» U-19: Стефанов, Городенко, Грабован, Гулєватий, Домарацький, Дохіна (Серпутько, 75), Клименко, Мораренко, Плачков, Смароков (Марченко, 75), Чернишов.
Запасні: Марущак, Коваленко, Храновський.
Старший тренер – Олександр Горобець.

Голи: Мудрик, 66, Руніч, 77.

Попередження: Гудзінський, 41, Калинчук, 63 – Мораренко, 12.

Аби зберегти шанси на завоювання бронзового комплекту нагород першості України U-19 та зберегти комфортний відрив від «Маріуполя», який у турнірній таблиці йде четвертим, сьогодні «Карпатам» потрібно було перемагати. Забігаючи трохи наперед, скажемо, що в підсумку досягли, причому зробили це достатньо впевнено.

У першому таймі «Карпати» виглядали відверто краще та діяли в передній лінії значно гостріше за одеситів. Тріо Руніч-Панчишин-Лісовик створило чимало проблем захисникам «Чорноморця». Зокрема, голкіпер моряків двічі рятував свою команду від ударів одинадцятки «левів» Руніча. Два класні моменти були і в Ореста Панчишина. Спочатку півзахисник не зміг замкнути флангову передачу, згодом Стефанов парирував його удар зі стандартного положення. Не скористався своєю нагодою й Роман Лісовик, головою відправивши м’яча в політ над перекладиною. Серед моментів «Чорноморця» можна згадати лише кілька неточних ударів Плачкова та Мораренка з дальніх дистанцій. У підсумку відпочивати команди пішли за нулів на табло.

По перерві «зелено-білі» продовжили активно пресингувати ворота суперника. Перший момент у другій половині гри вже в дебюті тайму створили «Карпати»: Артем Данилюк з меж штафного цілив у дальню дев’ятку, але круглий пройшов у лічених сантиметрах від стійки. Згодом низку нагод змарнував Гірний, за що завчасно покинув поле – нападника замінив Вадим Мельнійчук. Все ж на 66-й хвилині «зелено-білі» зуміли відкрити рахунок. Владислав Мудрик отримав передачу від Вадима Гудзінського та миттєво відправив круглого у дальній кут воріт – 1:0. А через десять хвилин точним ударом в дев’ятку Василь Руніч подвоїв перевагу «Карпат».