Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Дощове тренування на «Україні» (ФОТО, ВІДЕО)

Дощове тренування на «Україні» (ФОТО, ВІДЕО)

Після повернення з Полтави, де проходив поєдинок минулого туру, карпатівці отримали один вихідний. Вівторок «зелено-білі» розпочали ранковим тренуванням на заміській базі в Брюховичах, а вже у середу тренерський штаб вирішив провести його на стадіоні «Україна».

«У нас з’явилась можливість провести тренування на «Україні». Наприкінці тижня у нас тут відбудеться матч, тож думаю, що футболістам не завадить, якщо вони ступлять на те поле, де будуть грати. Зараз ми готуємо команду до гри без Шведа. Нам необхідно навчитися обходитись без нього і довіряти тим людям, яких ми маємо в обоймі. Думаю, що в команді є хороші гравці, які в попередньому матчі показали себе» – розповідає головний тренер «Карпат».

Гравці розпочали тренування з активної розминки, за якою пильно стежив Фабрі Гонсалес, після чого виконали дві серії вправ на інтенсивність тримання м’яча. Решту сесії карпатівці присвятили відпрацюванню тактики. 

Перед звітним поєдинком проти «Десни», у «Карпат» є чимало кадрових втрат. Так, на сьогоднішньому тренуванні, через ушкодження були відсутні одразу четверо гравців: Олексій Гуцуляк, Папа Гуйє, Онгла та Ніка Сандохадзе. Якщо перші троє скоріш за все встигнуть відновитися до суботнього поєдинку, то грузинський захисник навряд чи зможе допомогти команді. Пропустить гру з чернігівцями й Аді Мегреміч, який в матчі з «Ворсклою» отримав восьме попередження в цьому сезоні. 

Нагадаємо, що поєдинок з «Десною» відбудеться в суботу, 18 травня, на стадіоні «Україна». Початок о 17:00.

Більше фото можна переглянути в альбомі «Дощове тренування «Карпат» на стадіоні «Україна»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

15 Травня 2019

Схожі новини
Спонсори