Прем’єр-ліга. «Чорноморець» – «Карпати» – 3:1

30-й тур. 21.05.2019, 17:00. Одеса, стадіон «Чорноморець». 3 982 глядачі. Сонячно. +22°С

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро).

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Олександр Жуков (Харків).
Четвертий арбітр – Сергій Бойко (Київська обл.).

Делегат ФФУ – Олег Кучер (Рівне).
Спостерігач арбітражу – Юрій Власенко (Київ).

«ЧОРНОМОРЕЦЬ»: Літовченко, Голіков, Гошкодеря, Трубочкін, Хамелюк, Бабенко, Рижук, Танчик, Аржанов (Чорній, 89), Коваль (Павлов, 71), Вільхамссон (Семенів, 87).
Запасні: Кожухар, Велєв, Остапенко, Морозенко.
Головний тренер – Ангел Червенков.

«КАРПАТИ»: Кучинський, Мірошніченко, Ковтун, Мегреміч, Бусько, Кльоц, Онгла, Ді Франко (Толочко, 86), Мякушко, Мендес (Гуцуляк, 49), Дебелко.
Запасні: Пеньков, Федецький, Слива, Нестеров, Лях.
Головний тренер – Фабрі Гонсалес.

Голи: Вільхамссон, 9, Павлов, 75, Рижук, 83 – Мякушко, 74 (пен.).

Попередження: Павлов, 79 – Ковтун, 3.

Після переконливої домашньої перемоги над «Десною», львів’яни вирушили до Одеси, де зіграли проти місцевого «Чорноморця». У стартовій одинадцятці «Карпат» відбулось одразу три зміни. Мегреміч склав компанію Ковтуну в центрі захисту, тим самим замінивши травмованого Папу Гуйє. А попереду, замість дискваліфікованих Понде та Йоди, вийшли Дебелко та Мендес.

З самого початку матчу «Карпати» були змушені оборонятись. І якщо перші дві атаки одеситів не несли особливої загрози воротам Кучинського, то третя стала гольовою. Володимир Танчик виконав навіс у штрафний, де «зелено-білі» не встежили за Вільхамссоном. Ісландець прийняв м’яча і з другої спроби прокинув його повз голкіпера, відправивши в дальню дев’ятку.

Після взяття воріт темп зустрічі дещо спав, а львів’яни відійшли на свою половину поля, проте за першої нагоди намагалися взяти м’яч під контроль чи вибігти в контратаку. Один з таких контрвипадів завершився ударом Ді Франко з-за меж штрафної, однак круглий пролетів поруч з ближньою стійкою. Це був перший небезпечний момент у виконанні «Карпат». А через кілька хвилин «зелено-білі» заробили стандарт, який довірили виконати Мякушку, сподіваючись, що Сергій знову відзначиться красенем-голом зі штрафного. Однак 33-й номер пробив точно в руки Літовченку. Під кінець першого тайму карпатівці притисли суперника до власних воріт, однак витиснути максимум зі створених моментів «левам» не вдалось. Натомість «зелено-білі» могли пропустити гол у роздягальню: Коваль увірвався в штрафний майданчик і, не зустрівши опору захисників, пробив у дальній кут – на щастя для гостей, круглий розминувся зі стійкою.

Другий тайм для львів’ян розпочався із заміни в ланці нападу – замість Кевіна Мендеса на поле вийшов Олексій Гуцуляк, в якого практично одразу виник момент. Карпатівець прийняв м’яч поблизу карної зони одеситів, прибрав суперника, але пробив вкрай неточно. До 74-ї хвилини «зелено-білі» не мали конкретних нагод, щоб зрівняти рахунок. Подачі в штрафний здебільшого не знаходили адресата і присікались захисниками «Чорноморця». Однак, після чергового прострілу карпатівців у карну зону, м’яч потрапив у руку Бабенка, за що арбітр призначив пенальті. Мякушко з позначки пробив у лівий від голкіпера кут, м’яч зрикошетив від стійки і залетів у ворота – 1:1.

Та нічийним рахунок залишався недовго. Вже після наступної атаки моряків, Кучинському довелося витягати м’яча із сітки. Перебуваючи, практично всією командою у власному штрафному, карпатівці не змогли винести м’яча від воріт і дозволили Павлову пробити – 2:1. Подальший розвиток подій на полі не приніс задоволення вболівальникам «Карпат», які були присутні на стадіоні. Адже менше ніж за десять хвилин до завершення поєдинку «Чорноморець» забив третій м’яч: Бабенко виконав навіс зі стандарту, а Рижук головою відправив круглого у ворота Кучинського.