Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Юніори. «Олександрія» U-19 – «Карпати» U-19 – 1:1

Юніори. «Олександрія» U-19 – «Карпати» U-19 – 1:1

25-й тур. 27.05.2019, 12:00. Головківка, КСК «ГОЛовківський». 100 глядачів. Хмарно. +22°С

Арбітр – Ростислав Дубина (Дніпро).

Асистенти арбітра: Віталій Фірманчук (Херсон), Микола Медяник (Київ).
Четвертий арбітр – Денис Федан (Олександрія, Кіровоградська обл.).

Спостерігач арбітражу – Сергій Березка (Київ).

«ОЛЕКСАНДРІЯ» U-19: Степанцов, Коноваленко, В. Луців, Дубілей, Водяницький, Ляницький, Гаркуша, Овчаренко (Дудка, 76), П. Луців (Мустафаєв, 90+2), Воробчак (Волошин, 63), Сезар (Каранга, 76).
Запасні: Паламар, Губицький, Савіцький.
Старший тренер – Юрій Гура.

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Харжевський, Романік, Калинчук, Гудзінський, Степанчук (Козак, 60), Руніч, Данилюк, Лісовик (Мельнійчук, 60), Мудрик, Жозеф (Кудь, 89).
Запасні: Горох, Слічний.
Старший тренер – Роман Гнатів.

Голи: Луців, 12 – Жозеф, 28.

Попередження: Луців, 9, Воробчак, Волошин, 67 – Данилюк, 49, Харжевський, 68, Жозеф, 67.

Останній у сезоні гостьовий поєдинок юніори «Карпат» проводили проти одноліток з «Олександрії». Попередня очна зустріч цих команд, яка відбулась у Львові на стадіоні «Україна», завершилась перемогою «зелено-білих» з рахунком 2:1. Сьогодні ж суперники розписали мирову – 1:1. 

Господарі поля досить швидко відкрили рахунок у матчі: піймавши карпатівців на контратаці, олександрійці вивели на ударну позицію Петра Луціва і хавбек не схибив – 1:0. «Зелено-білі» зуміли відновити паритет на екваторі тайму. «Леви» організували хорошу атаку, в результаті якої один на один з голкіпером опинився Жозеф і влучним ударом зрівняв рахунок. Більше голів у першій половині команди не забивали, хоча «зелено-білі» мали гарну нагоду піти на перепочинок за комфортної переваги. Стовідсотковий момент мав Руніч, який обігравши захисника, потужно пробив по воротах, але його удар зупинила перекладина. 

У другому таймі гра тривала на зустрічних курсах. При цьому «Карпати» більше контролювали м’яч та грали першим номером, натомість «Олександрія» намагалася надійно оборонятися й швидко переходити в контратаки. Шанс вивести свою команду вперед мав Вадим Мельнійчук, однак отримавши передачу від партнерів, карпатівець не зумів вдало розпорядитися м’ячем і не влучив у ствір воріт. Суперник у свою чергу постійно створював напругу біля володінь Артима, але до небезпечних моментів справа не доходила. Тож у практично рівному поєдинку фінальний свисток арбітра зафіксував цілком закономірний результат – 1:1.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

27 Травня 2019

Схожі новини
Спонсори