Юніори. «Карпати» U-19 – «Арсенал-Київ» U-19 – 3:1 (ВІДЕО)

26-й тур. 31.05.2019, 12:00. Львів, стадіон «Україна». 50 глядачів. Перемінна хмарність. +19°С

Арбітр – Микола Байдюк (Чернівці).

Асистенти арбітра: Ірина Рачинська, Анастасія Волощук (обоє – Чернівці).
Четвертий арбітр – Василь Файда (Львів).

Спостерігач арбітражу – Роман Зань (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Лях, Романік (Панчишин, 60), Калинчук, Гудзінський (Данилюк, 87), Степанчук, Руніч, Слічний, Козак (Хлань, 81), Гірний (Лісовик, 64), Жозеф (Мельнійчук, 81).
Запасні: Артим, Мудрик.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«АРСЕНАЛ-КИЇВ» U-19: Гарапа, Кіщук, Петкус, Колесник, Бобко, Кириченко (Рассоха, 56), Шевченко (Дем’яненко, 76), Буханевич, Осипенко (Давиденко, 66), Волинець (Хоменко, 61), Заяць (Тулін, 54).
Старший тренер – Олександр Овчинніков.

Голи: Слічний, 62, Руніч, 67, Панчишин, 87 – Тулін, 57.

Попередження: Калинчук, 15, Романік, 18, Руніч, 90+4 – Гарапа, 37, Кириченко, 38, Колесник, 87.

На останню гру сезону юніори «Карпат» виходили вже у статусі бронзових призерів, тож особливих турнірних завдань перед командою уже не було. Тоді як кияни, у випадку перемоги, могли покращити своє становище в таблиці. Та очевидно, що ціль в обох команд була єдина – завершити чемпіонат на мажорній ноті.

Перша половина тайму була за киянами, які часто атакували, намагаючись розхитати оборону карпатівців та відкрити рахунок. Вже на першій хвилині класний удар здалеку виконав Тимофій Буханевич, який цілив у верхній кут воріт Гороха, та м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки. «Карпати» відповіли забігом Козака, який віддав передачу на хід Рунічу, однак той пробив прямо в руки голкіперу. Згодом вже сам Руніч асистував Козаку, той прийняв круглого на лінії штрафного, обіграв опонента та потужно пробив, однак м’яч так і не опинився в сітці. Не завершився взяттям воріт й момент киян, коли Дмитро Шевченко опинився у карній зоні львів’ян, обіграв трьох захисників та низом пробив – круглий розминувся зі стійкою. Подальші спроби гравців «розмочити» рахунок також не були вдалим, тож на перерву команди пішли за нулів на табло.

Із початком другого тайму карпатівці почали пресингувати суперника. Практично перші 10 хвилин проходили на половині поля «Арсенала». За цей час потужними ударами відзначилися невгамовні Руніч та Козак, проте вони так і не принесли карпатівцям бажаного гола. Тим часом Олександр Овчинніков вгадав із заміною, випустивши на поле Дмитра Туліна, який практично одразу вивів «Арсенал» вперед. Шевченко з кута воротарського віддав передачу на Туліна, яку Дмитро в один дотик замкнув – 0:1.

Та кияни теж тримали свої ворота на замку не довго – на 62-й хвилині господарі зрівняли рахунок. Навіс від Богдана Козака у штрафному замкнув Слічний – 1.1. Забитий гол не вгамував гольовий голод карпатівців, які продовжили штурмувати ворота «Арсенала». Та вже через 5 хвилин цифри на табло змінились на 2:1 – швидку контратаку карпатівців голом завершив Василь Руніч. А за кілька хвилин до завершення матчу класним ударом зі стандарту Орест Панчишин встановив остаточний рахунок – 3:1. «Карпати» завершують сезон перемогою і тепер вже офіційно стають володарями бронзових медалей юніорської першості!