Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Крістіан Понде: «Розуміли, що другого шансу не буде»

Крістіан Понде: «Розуміли, що другого шансу не буде»

Португальський нападник «зелено-білих» Крістіан Понде у коментарі Інформаційному центру оцінив заключний поєдинок плей-оф та зізнався, чому саме він пробивав пенальті у ворота «Волині».

«Вважаю, ми виглядали краще на полі, тому й здобули перемогу. Ми всі безмежно щасливі, що змогли залишитись в Прем’єр-лізі. «Волинь» непогана команда, вони боролись до кінця і теж заслуговували на право вийти в УПЛ, але їм не пощастило».

«Різниця між цими двома матчами полягає в тому, що сьогодні ми використали свої нагоди. Не скажу, що у Львові ми погано відіграли, просто діяли обережніше, не ризикували і в результаті – суха нічия. У Луцьку ми розуміли, що другого шансу не буде і потрібно витиснути максимум з цієї гри та здобути перемогу, якої так жадали і ми, і наші вболівальники. Для команди підтримка фанів у виїзному матчі була дуже
важливою і ми щасливі, що вона у нас була».

«Щодо пенальті, то у мене було передчуття, що зможу забити. Тож попросив Мякушка дозволити мені виконати стандарт – він був не проти. Дуже радий, що відзначився і не підвів свою команду», – розповів Крістіан.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

09 Червня 2019

Схожі новини
Спонсори