Олег Кудрик: «Повернувся до рідного міста, це вдвічі приємніше»

«Зелено-білі» орендували голкіпера донецького «Шахтаря» Олега Кудрика. Вихованець львівського футболу прокоментував в інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати» свої перші враження після підписання контракту та поділився своїми очікуваннями від гри у складі «левів».

– Олеже, які у тебе зараз емоції?
– Я дуже задоволений, адже я підписав контракт з «Карпатами». Повернувся до рідного міста, це вдвічі приємніше. Докладу всіх зусиль, щоб допомогти своїй команді зайняти якомога вище місце у турнірній таблиці.

– Чому саме «Карпати»?
– Цей варіант був найбільш чітким – від «Карпат» йшла конкретика. Зателефонував тренер, запропонував спробувати свої сили у Львові. Запитав, чи не проти я і чи є у мене бажання приєднатися до «Карпат». Мені було приємно, я відчув зацікавленість. Не буду приховувати, існували також інші варіанти, але конкретна пропозиція надійшла саме зі Львова.

– З ким радилися перед тим, як прийняти остаточне рішення?
– Зважував всі аргументи і передусім дослухався до батьків, дружини та брата. Вони висловили повну підтримку і я ще більше впевнився у своєму виборі.

– Ти раніше міг опинитися у «Карпатах», проте зараз це сталося вже офіційно. Лише тепер зірки зійшлися?
– Виходить, що так (посміхається). Це правда, на юнацькому рівні у мене були пропозиції і я міг стати гравцем «Карпат». Щоправда, то було дитинство, можливо, я трохи по-іншому думав. Однак все склалося так, що я став карпатівцем і я дуже радий цьому.

– Для кожного гравця дуже важливою є ігрова практика. У тебе була серйозна конкуренція в «Шахтарі».
– Все гаразд, в психологічному плані я повністю готовий до боротьби. Мені вже 22 роки, на мене чекають нові випробування і виклики. Все залежить від мене і від того, як я працюватиму на тренуваннях. Потрібно викладатися і боротися.

– Чи був ти знайомий з кимось зі своїх нових партнерів?
– Давно знаю Дмитра Кльоца, адже не раз грали один проти одного. Також часто зустрічався на полі з Назаром Вербним та Максимом Грисьом. Зрештою, це футбол, тому, хоч і поверхнево, але знайомий з багатьма. Думаю, проблем з адаптацією не виникне.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»