fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Роман Толочко: «Лише за рахунок індивідуальних помилок, ми дали шанс супернику»

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» поділився своїми враженнями від підготовки до нового сезону та прокоментував перший спаринг проти тернопільської «Ниви».

– Насамперед, як проходить ваша підготовка до нового сезону?
– У досить традиційних підготовчих моментах. Команді ще важко адаптуватися до навантажень, але гадаю, що з часом все увійде у свій ритм. Вони молоді, повинні звикати до таких навантажень, тим паче це вже не перший такий збір. Ми повинні виконати цю роботу, щоб у сезоні було краще і легше.

– Команду покинула значна кількість гравців – це значні втрати для вас?
– Я скажу так, що це ротація, це футбол. В когось з’явилися інші пропозиції, хтось не відповідав певним вимогам. Маємо розглядати різні варіанти, щоб було краще для команди. Тим більше у нас талановита молодь, якій теж потрібно давати розвиватись.

– Сьогодні на поле вийшов лише один гравець з U-19, ви ще роздумуєте над іншими юніорами?
– Як тільки команда U-19 вийде з відпустки, ми узгодимо із тренерським штабом юніорів, щодо інших гравців. Запросимо зіграти декілька матчів, аби зрозуміти чи це вже цей рівень. Це робочі моменти, які з часом будуть вирішенні.

– Як ви оціните перший спаринг ваших підопічних?
– В першу чергу скажу хорошу річ на адресу своєї команди. Вони досить добре виглядали на полі, незважаючи на те, що поєдинок проходив проти старшої вікової категорії. Лише за рахунок індивідуальних помилок, ми дали шанс супернику. Не хочу ображати «Ниву», проте моментів у нас було набагато більше, але підвела реалізація.

– Яке завдання отримали хлопці на гру?
– Це дотримання ігрової дисципліни на полі. Їм пора звикати до дорослого, професійного футболу. Без дисципліни, самовіддачі та бажання важко досягнути найвищих вершин. Але вони грали на фоні втоми, тому можливо і були певні порушення.

– Які цілі перед командою у новому сезоні?
– Насамперед, показати справжній футбол, який буде подобатися глядачам. До нас багато молоді приходить, зокрема батьків, вболівальників, які переживають за нас. Тож ми повинні старатися саме для них, повинна бути віддача. Ну і зрештою, наше завдання полягає й у підготовці хлопців для основної команди.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»