Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Спаринг. «Карпати» U-21 – «Вотранс» (Луцьк) – 0:0

Спаринг. «Карпати» U-21 – «Вотранс» (Луцьк) – 0:0

Молодіжна команда провела свій другий спаринг, цього разу вони зустрічалися з луцькою командою «Вотранс».

На товариський матч старший тренер «Карпат» U-21 Любомир Вовчук виставив такий склад: Артим (Ющишин), Харжевський (Даніловський), Векляк, Авраменко, Степанчук (гравець на перегляді), Панчишин (Лень), Сільченко, Рудюк, Руніч (Стень), Притула (Бей), Гірний (Кудь). 

У першій половині зустрічі «зелено-білі» контролювали хід гри. Карпатівці мали кілька моментів, аби відкрити рахунок. Чудову нагоду відзначитись мав Максим Гірний. Після точного прострілу Василя Руніча у штрафний майданчик, центральний нападник «левів» потужним ударом спрямував круглого прямо у руки голкіпера суперника. Також відкрити рахунок могли й Володимир Рудюк, Любомир Степанчук та Остап Притула, але, на жаль, їх підвела реалізація. Лучани теж створили кілька небезпечних моментів у штрафному майданчику «Карпат». Проте на виході добре зіграв голкіпер «левів». Відтак, команди пішли на перерву без забитих м’ячів. 

По перерві гра проходила за сценарієм «Карпат», а події на полі розвивалися переважно на половині поля луцької команди. Першим забивати міг той самий Максим Гірний, який не скортистався схожим моментом. Лучани часто припускалися помилок у захисті. Згодом з меж карного пробивав Остап Притула, проте не влучив у ворота. Пізніше Віталій Сільченко взявся пробивати штрафний, але теж зробив це не точно. Загалом другий тайм пройшов за переваги карпатівців, проте забити все ж їм не вдалося. Тож матч завершився безгольовою нічиєю.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

11 Липня 2019

Схожі новини
Спонсори