Молодь. «Карпати» U-21 – «Маріуполь» U-21 – 4:0 (ВІДЕО)

3-й тур. 10.08.2019, 16:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 100 глядачів. Хмарно. +25°С

Арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ, Одеська обл.).

Асистенти арбітра: Володимир Коротін, Віталій Скобля (обоє – Київ).
Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігач арбітражу – Євген Геренда (Калуш, Івано-Франківська обл.).

«КАРПАТИ» U-21: Задерейко, Слива, Прце, Веремієнко, Харжевський (Степанчук, 83), Сільченко, Рудюк (Панчишин, 70), Козак, Карпенко (Кіриленка, 46), Грисьо (Лях, 75), Притула (Руніч, 46).
Запасні: Артим, Векляк.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«МАРІУПОЛЬ» U-21: Поспєлов, Шинкаренко, Б. Романюк, Саєнко, К. Романюк, Булгаков, Вискребенцев (Доброхотов, 71), Петерман, Вакуленко (Бондар, 61), Байдал (Прокопчук, 87), Кожевніков (Літюк, 46).
Запасні: Кравцов, Співак, Маймула.
Старший тренер – Олексій Гетьман.

Голи: Сільченко, 31 (пен.), Кіриленка, 78, Козак, 81, 88.

Попередження: Притула, 19, Рудюк, 60 – Шинкаренко, 18, Романюк, 30, Вакуленко, 42.

Вилучення: Шинкаренко, 58 (друге попередження).

Молодіжна команда «левів» у Раві-Руській протистояла одноліткам із «Маріуполя» в рамках 3-го туру Чемпіонату України U-21 сезону 2019/2020.

У першій половині зустрічі господарі поля контролювали хід поєдинку та створювали моменти біля воріт гостей. Свою нагоду відзначитись не використав Володимир Рудюк. Пізніше Остап Притула та Артем Козак почергово виконували штрафні удари – безрезультатно. Проте, з часом одна з атак «Карпат» таки стала гольовою. Після подачі з лівого флангу від Романа Сливи у своєму штрафному майданчику рукою зіграв гравець «Маріуполя» Кирило Романюк. Рефері без роздумів вказав на одинадцятиметрову позначку, а Віталій Сільченко майстерно виконав вирок, не залишивши шансів голкіперу суперника.

Ще до перерви Ігор Карпенко міг подвоїти перевагу «зелено-білих», але спочатку суддя скасував взяття воріт через офсайд, а одразу в наступній атаці форварду забракло влучності для точного удару. Отож, після першого тайму карпатівці мінімально переграють «Маріуполь» з рахунком 1:0.

У другому таймі львів’яни не залишили шансів своєму супернику, адже продовжували шалений тиск на ворота «Маріуполя». Спочатку новачок «Карпат» Кірил Кіриленка після передачі від Любомира Степанчука блискучим ударом подвоїв перевагу «левів», а потім Артем Козак оформив дубль та встановив фінальний рахунок у цьому матчі – 4:0.