Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Сергій Вакуленко: «Після першого тайму був переконаний, що переможемо» (ВІДЕО)

Сергій Вакуленко: «Після першого тайму був переконаний, що переможемо» (ВІДЕО)

Захисник «зелено-білих» поділився своїми враженнями з Інформаційним центром ФК «Карпати» після протистояння з «Маріуполем» (1:1).

– Сергію, як оціните сьогоднішній матч?
– Образливо, що не перемогли. Хотілося потішити вболівальників. Беручи до уваги хід поєдинку, після першого тайму був переконаний, що однозначно ми повинні перемогти. Фактично все вирішив один момент, коли вони вибігли в контратаку. Дурний гол, дитяча помилка... Хтось помилився, треба глянути, хто саме. «Карпати» відігралися, перехопили ініціативу, створили чимало моментів. Вилучення? Вдома, у Львові, давати двічі поспіль такі жовті картки в центрі поля. Не за зрив атаки, нічого жорсткого... 

– Сьогодні ви протистояли своїй колишній команді. Особливі відчуття?
– Поспілкувався з хлопцями. З тієї команди багатьох в клубі вже немає. Ми разом виходили з Першої ліги, починали в Прем’єр-лізі. Приємно зустріти партнерів. Тим більше, що фактично у минулому сезоні допоміг їм вийти у першу шістку, коли виступав за «Арсенал-Київ». 

– У «Карпат» доволі непростий старт, поки без перемог. Важко в психологічному плані?
– Чому важко? Зрозуміло, що «Динамо» і «Шахтар» це сильні опоненти, жодній команді не побажаєш під них потрапити. Зате ми побачили свої слабкі сторони, вони нам показали їх. Менш кваліфіковані команди цього не зробили б. І тоді ми могли зіткнутися з цим в середині чемпіонату. А так побачили, над чим треба працювати. Сьогодні повністю володіли ініціативою в першому таймі. Складалося таке враження, що це ми повинні в Лізі Європи грати, а вони в минулому сезоні боролися б за виживання. Психологічної ями немає. Хочеться перемогти, що ми і намагатимемося зробити в наступному турі.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

11 Серпня 2019

Схожі новини
Спонсори