Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати» для мене більше, ніж просто улюблена команда» (ФОТО)

«Карпати» для мене більше, ніж просто улюблена команда» (ФОТО)

«Золотий» фанат – про 19 виїздів минулого сезону.

Перед матчем «Карпати» – «Маріуполь» львівський клуб за традицією привітав та вручив подарунки фанатам, які спромоглися підтримати команду на абсолютно кожному виїзному поєдинку «зелено-білих», від Луцька до Харкова, від Чернігова до Одеси.  

«Думки про «золотий сезон» у мене з’явилися заздалегідь, ще у травні минулого року, – розповідає Юрій, один із «золотих» фанатів. – Мій перший виїзд відбувся у сезоні 2014/2015 років, тому я мав певний досвід і серйозно налаштувався на поїздки за улюбленою командою. В таких ситуаціях багато вирішує не лише бажання фаната, а й чимало обставин. Самі розумієте – футбольний рік довгий, а в минулому сезоні «Карпати» провели 19 виїзних матчів. На щастя, специфіка моєї роботи така, що я можу встановлювати собі вільний графік. Однак я відразу попередив керівництво про те, що мої вихідні припадатимуть на ті дні, коли «леви» гратимуть на виїзді. Все склалося чудово! Як кажуть у таких випадках – зорі зійшлися».

«Мабуть, найскладнішим був перший виїзд. Я ніколи раніше не був у Чернігові і з певними труднощами добирався туди. Довелося їхати кількома автобусами в сильний дощ і жахливу погоду. Проте, якщо людина має ціль, то обов’язково долатиме всі труднощі. Я підтримую «Карпати», бо для мене це більше, ніж просто улюблена команда. Усі фанати їдуть на виїзні матчі з метою продемонструвати, що футболісти ніколи не залишаються без підтримки навіть у чужих стінах. Хочеться, щоб вони відповідали нам взаємністю, особливо в контексті їхньої гри на полі. Новий виїзний сезон? Він розпочався минулого тижня, коли «зелено-білі» грали з «Шахтарем» у Харкові, куди мені також вдалося дістатися. Не планую зупинятися на цьому і маю ціль всюди підтримувати «Карпати», – каже фанат


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

12 Серпня 2019

Схожі новини
Спонсори