Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Корпорація ROSHEN – Генеральний партнер дитячо-юнацького футболу ФК «Карпати»

Корпорація ROSHEN – Генеральний партнер дитячо-юнацького футболу ФК «Карпати»

Уперше в Україні дитячо-юнацькі команди професійного клубу отримали ексклюзивного спонсора.

Футбольний клуб «Карпати» та Корпорація ROSHEN уклали угоду про партнерство, згідно умов якої найвідоміша кондитерська компанія стала Генеральним партнером дитячо-юнацького футболу «зелено-білих».

«Без перебільшення можу назвати укладену угоду проривом у спонсорській та маркетинговій діяльності нашого клубу. Адже уперше в Україні дитячо-юнацькі команди професійного клубу отримали ексклюзивного спонсора, чия підтримка буде цільово спрямована на прогрес саме юних футболістів», – говорить виконавчий директор львівського клубу Ростислав Ящишин. – «Карпати» завжди вважали своєю провідною місією розвиток найголовнішого і найперспективнішого напрямку – виховання юних талантів. Тому нам дуже приємно, що в особі корпорації ROSHEN ми знайшли справжніх однодумців, готових всебічно підтримувати дитячо-юнацький футбол. Упевнений, що з такими «плечима» наші команди ДЮФЛ демонструватимуть ще кращі результати і виховають чимало гравців, що згодом підсилять склад першої команди і, сподіватимемося, збірної України».

«Діти – це наші найвибагливіші та найбільш віддані споживачі і ми дбаємо не тільки про те, щоб задовольнити їхні солодкі вподобання, а й про те, щоб реалізувати необхідні дітям проекти. Дитячий футбол – це не тільки гра, він дає можливість дітям розвиватися, як фізично, так і розвивати вміння планувати і прогнозувати, вміння працювати в команді. Спорт ставить дітей в різні ситуації і вчить справлятися з ними. Тому ми вирішили підтримати дітей у їхньому бажанні розвиватися і, можливо, в майбутньому навіть перевершити перемоги видатних українських футболістів», – коментує угоду про партнерство Президент Кондитерської корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

19 Серпня 2019

Схожі новини
Спонсори