Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Тріо карпатівців у збірних туру

Тріо карпатівців у збірних туру

Перемога «зелено-білих» у двобої з донецьким «Олімпіком» не залишилася поза увагою ЗМІ, які за підсумками 4-го туру Прем’єр-ліги сформували свої символічні збірні. 

UA-Football.com відзначає тріо карпатівців: Марвіна Мартінса («Захисник з Люксембургу досить органічно влився в львівську команду і з кожним матчем додає в своїй грі. У поєдинку з «Олімпіком» саме його дії стали каталізатором події, яка фактично визначила долю протистояння – Мартінс заробив пенальті та вилучення для Фабіньо. Саме через його підключення до атаки Жуліо Сезар ще до перерви був змушений міняти Ігоря Снурніцина, який не справлявся в захисті»), Олексія Гуцуляка («Після того, як «Карпати» влітку залишив Мар’ян Швед, саме Гуцуляк став головною львівською надією в атаці. В другому матчі поспіль він виправдовує сподівання. В грі проти «Маріуполя» Олексій видав розкішний гольовий пас на Войковіча. В четвертому турі він двічі забив у ворота «Олімпіка». Спочатку добив м’яч у сітку після нереалізованого пенальті, потім забив ударом з-за меж штрафного майданчика. Міг і більше голів записати до свого доробку, але зі штрафним впорався Пеньков, а ще в одному епізоді не вистачило кількох сантиметрів») та Франціско Ді Франко («За відсутності дискваліфікованого Кльоца капітанську пов’язку одягнув аргентинець. Можливо, саме це стало додатковим стимулом у грі з «Олімпіком». Ді Франко брав ініціативу на себе, комбінував з партнерам, не лінувався грати у відборі, зрештою, за свою старанність був винагороджений відмінним голом»).

Не оминають увагою гру Олексія Гуцуляка і оглядачі з Terrikon.com: «Зелено-білі» невдало розпочали сезон, але в матчі з «Олімпіком» гостям зі Львова обов'язково потрібно було перемагати. Здобути три очки «Карпатам» дуже допомогла якісна та впевнена гра на завершальних стадіях атак у виконанні Гуцуляка. Олексій записав на свій рахунок дубль, а міг претендувати і на хет-трик. Зрештою, і такого виступу універсала цілком вистачило «Карпатам» для того, щоб вивезти з Києва повноцінні три очки».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

19 Серпня 2019

Схожі новини
Спонсори