Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці зустрілись з вболівальниками (ФОТО, ВІДЕО)

Карпатівці зустрілись з вболівальниками (ФОТО, ВІДЕО)

Володимир Якімець та Гішам Лейоус з відвертими та щирими емоціями зустрілись з фанатами львівських «Карпат» під час автограф-сесії у магазині-музеї «Фанат», що на Вороного, 3.

Як вже увійшло в традицію, футбольний клуб «Карпати» організовує такі події для того, щоб гравці «зелено-білих» отримали заряд бадьорості та позитиву перед матчем, а вболівальники підтримали «левів» та змогли поспілкуватися з футболістами у невимушеній атмосфері. 

25-го серпня, у неділю о 17:00 на стадіоні «Україна», карпатівці вдома приймають луганську «Зорю», тому щирі та усміхнені прихильники львівського клубу додали футболістам впевненості та побажали здобути перемогу у майбутньому поєдинку.

Усі, хто прийшов на цю зустріч, отримали бажаний автограф та зробили селфі зі своїми кумирами. Також під час конкурсів переможці отримували квитки на недільний матч проти луганців. Фінальним завданням було назвати всіх футболістів «Карпат», які потрапили у заявку на сезон 2019/2020, а головним призом цього вечора був футбольний м’яч з символікою рідного клубу. 

«Враження від цієї події максимально позитивні, адже я вважаю, що такі зустрічі мають відбуватись часто, тому що коли зустрічаються гравці та вболівальники, то вони зближуються між собою та знаходять спільну мову. Для мене це вперше, і я хочу щоб наші прихильники приходили та залишались вірними улюбленій команді завжди», – зазначив Володимир Якімець.

Натомість, для форварда «зелено-білих» Гішама Лейоуса такі заходи – вже не вперше у житті, проте він також був дуже радий поспілкуватись з фанатами та охоче ділився враженнями від свого перебування у Львові. 

Через медичне обстеження до партнерів по команді, на жаль, не зміг приєднатися Олександр Кучер, якому усі присутні вболівальники бажали якнайшвидшого одужання.

Більше фото ви можете переглянути в альбомі «Автограф-сесія з Володимиром Якімцем та Гішамом Лейоусом»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

23 Серпня 2019

Схожі новини
Спонсори