Молодь. «Карпати» U-21 – «Зоря» U-21 – 3:2 (ВІДЕО)

5-й тур. 24.08.2019, 15:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 350 глядачів. Сонячно. +26°С

Арбітр – Ярослав Козик (Мукачево, Закарпатська обл.).

Асистенти арбітра: Михайло Маланчук (Кіцьмань, Чернівецька обл.), Віктор Нижник (Вінниця).
Четвертий арбітр: Софія Причина (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу: Євгеній Геренда (Калуш, Івано-Франківська обл.).

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Слива, Векляк, Харжевський, Сільченко, Абукар (Куртяк, 79), Козак, Кіриленка (Руніч, 70), Толочко (Притула, 46), Грисьо (Гірний, 82), Лях.
Запасні: Горох, Мельнійчук, Степанчук.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«ЗОРЯ» U-21: Хмеловський, Васько, Вовченко, Агапов, Сухар, Сілас (Азізов, 67), Чайковський (Мильченко, 46), Алефіренко, Повалій, Шалфєєв (Демченко, 81), Борисенко.
Запасні: Мацапура, Махонін, Пшеняник.
Старший тренер – Володимир Микитин.

Голи: Козак, 25, Сільченко, 48 (пен.), Кіриленка, 55 – Азізов, 71 (пен.), Борисенко, 90+2.

Попередження: Лях, 41, Абукар, 51 – Чайковський, 25, Повалій, 53.

Молодіжні команди «Карпат» та «Зорі» зіграли у 5-му турі Чемпіонату України U-21. Поєдинок відбувався у Раві-Руській на стадіоні «Локомотив». Пропустивши від суперника двічі, карпатівці таки здобувають перемогу в домашньому поєдинку.

До перерви карпатівці намагались контролювати м’яч та створювати моменти біля воріт суперника. У середині першого тайму арбітр матчу Ярослав Козик призначив вільний удар у ворота «Зорі». Артем Козак пробив з гострого кута і після вдалого рикошету від голкіпера гостей м’яч опинився в сітці воріт луганців – 1:0. Після забитого голу «зелено-білі» заспокоїли темп гри та завершили перший тайм з нехай і мінімальним, але переможним рахунком.

На старті другого тайму «леви» двічі відзначились взяттям воріт: спочатку Петро Харжевський заробив пенальті, яке бездоганно реалізував капітан молодіжної команди «Карпат» Віталій Сільченко. Згодом невгамовний Артем Козак розпочав контратаку своєї команди та віддав точну передачу на Кірила Кіриленка: білоруський форвард не залишив шансів воротарю «Зорі» та зробив рахунок у цьому матчі розгромним – 3:0.

Гості кинулись всіма силами в атаку, і в результаті Андрій Артим двічі виймав м’яча зі своїх воріт: Давронбек Азізов реалізував одинадцятиметровий удар, а пізніше Владислав Борисенко використав свою нагоду, завдавши удару з меж штрафного майданчика, і скоротив перевагу львів’ян до мінімальної. Проте, більше у «чорно-білих» часу для того, щоб здобути бодай нічию, не вистачило – рефері матчу зафіксував перемогу «левів» з рахунком 3:2.