Юніори. «Карпати» U-19 – «Дніпро-1» U-19 – 4:0 (ВІДЕО)

4-й тур. 30.08.2019, 13:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 100 глядачів. Сонячно. +32°С.

Арбітр – Микола Байдюк (Чернівці).

Асистенти арбітра: Назарій Цмоканич (Львів), Анастасія Волощук (Чернівці).
Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Валенко (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Мудрик, Слічний, Слюсар, Данилюк, Романік (Лень, 82), Гудзінський, Тлумак (Козак, 56), Сущак (Мердєєв, 67), Бей (Раделицький, 64), Лісовик (Стень, 53).
Запасні: Сасс, Даніловський.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«ДНІПРО-1» U-19: Зновенко, Езеагбанарі (Жінчин, 62), Козленко, Горілий, Савченко (Кобельчук, 53), Кіреєв, Глєбін (Полонський, 41), Ярмолюк (Бутіч, 62), Копил, Віговський (Кравченко, 74), Гора.
Запасні: Веклич, Маловічко.
Старший тренер – Віктор Бицюра.

Голи: Сущак, 40, Романік, 66 (пен.), Слічний, 84, 88.

Попередження: Слічний, 63 – Гора, 37, Кіреєв, 67, Козленко, 68, Зновенко, 69.

Вилучення: Гора, 65 (друге попередження).

«Зелено-білі» здобули першу перемогу в новому сезоні юніорської першості. У першому таймі карпатівці забили лише раз, а от по перерві м’яч тричі опинявся у воротах суперника.

У першій половині зустрічі команди грали в дуже обережний футбол, не створюючи багато моментів. Проте все змінилось наприкінці тайму, коли Назар Сущак вийшов віч-на-віч з голкіпером гостей та не залишив йому шансів – 1:0. Саме за такого результату команди пішли на перерву.

У другому таймі переломний момент стався, коли дніпряни залишились вдесятьох: Богдан Гора отримав друге попередження та залишив межі футбольного поля. Після цього карпатівці відзначились тричі: спочатку півзахисник «левів» Микола Романік бездоганно реалізував пенальті, який заробив Юрій Раделицький, а згодом центральний захисник «Карпат» Степан Слічний оформив дубль за чотири хвилини та встановив фінальний рахунок у цьому матчі – 4:0.