Favbet Ліга. «Десна» – «Карпати» – 0:0 (ВІДЕО)

6-й тур. 30.08.2019, 19:00. Чернігів, стадіон ім. Ю. Гагаріна. 4 463 глядачі. Хмарно. +25°С.

Арбітр – Володимир Новохатній (Київ).

Асистенти арбітра: Андрій Єремєєв (Миколаїв), Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька обл.).
Четвертий арбітр – Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.).

Делегат УАФ – Анатолій Савчук (Луцьк).
Спостерігач арбітражу – Сергій Березка (Київ).

«ДЕСНА»: Паст, Огіря, Кузик (Калітвінцев, 69), Філіппов (Дегтярьов, 87), Картушов, Гітченко, А. Фаворов, Мостовий, Імереков, Д. Фаворов, Богданов (Домбровський, 76).
Запасні: Литовка, Єрмаков, Хльобас, Конопля.
Головний тренер – Олександр Рябоконь.

«КАРПАТИ»: Підківка, Вакуленко, Ковтун, Т. Халл, Дубінчак, Вербний, Ді Франко (Дженнінгс, 87), Кльоц (Козак, 71), Мартінс, Гуцуляк, Бойчук (Войковіч, 46).
Запасні: Кудрик, Веремієнко, Якімець, Лейоус.
Головний тренер – Олександр Чижевський.

Попередження: Богданов, 14, Д. Фаворов, 54, Гітченко, 59 – Ковтун, 37, Дубінчак, 38, Мартінс, 57, Козак, 90+4.

Битва у Чернігові завершилася нульовою нічиєю і запам’яталася великою кількістю боротьби. Друга половина гри виявилася багатшою на небезпечні моменти, втім «Десна» та «Карпати» голів не забивали.

У порівнянні з матчем попереднього туру проти «Зорі» в стартовому складі «зелено-білих» відбулася лише одна зміна. За «Карпати» дебютував молдовський нападник Александру Бойчук, який замінив Крістіана Понде. Якщо порівнювати з тріумфальною зустріччю з «Олександрією» на вихідних, господарі випустили двох нових виконавців: Олександра Філіппова та Єгора Картушова.

Гості почали активно і вже на старті поєдинку Олексій Гуцуляк потужно пробив здалеку – вище воріт. Згодом Олексій у ворота влучив, проте його удар головою після подачі з флангу від Дмитра Кльоца виявився несильним. На 21-й хвилині небезпечну атаку провела «Десна». Орест Кузик відпасував в центр під удар Андрію Богданову, який гарматно пробив – львів’ян врятував стрибок Романа Підківки. Через кілька хвилин пробивав вже сам Кузик – м’яч влучив у сітку із зовнішньої сторони.

Під завісу тайму знову в центрі уваги опинився Гуцуляк, який відгукнувся на передачу Владислава Дубінчака. Карпатівець бив з не найзручнішої позиції, а захисники «Десни» розрядили ситуацію у воротарському майданчику. Загалом перша половина гри запам’яталася боротьбою у центрі поля і невеликою кількістю небезпечних моментів.

Другий тайм почався набагато жвавіше. Спочатку класно по воротах пробивав Тім Халл, проте Євген Паст у відчайдушному стрибку перевів м’яч на кутовий. Практично в наступній атаці забивати могла вже «Десна» – Філіппов опинився наодинці перед порожніми воротами, втім простріл з лівого флангу виявився занадто сильним і нападник м’яч у сітку не підкоригував.

«Карпати» при першій нагоді намагалися якомога швидше доставити м’яч до воріт суперника. «Леви» часто атакували і виконали чимало стандартів. Однак якісні дії оборони чернігівців та надійна гра у рамці Паста нівелювали загрози. Господарі вибігали в контратаки. Одна з таких завершилася ударом Артема Фаворова. Якби не самовідданий блок від Олексія Ковтуна, то все могло закінчитися невтішно для «зелено-білих». Під завісу тайму на ударній опозиції опинився Артем Козак – м’яч розминувся з воротами.

Незважаючи на те, що підопічні Олександра Чижевського не перемогли в Чернігові, однак перервали переможну ходу «Десни», яка до поєдинку підходила у статусі другої команди Favbet Ліги. Слід відзначити і «суху» серію кіпера чернігівців – Паст зберігає ворота на замку ось уже 455 хвилин. Як наслідок, хлопці Олександра Рябоконя підтвердили статус команди, яка найменше пропускає в УПЛ.