Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці у збірних туру

Карпатівці у збірних туру

За підсумками 6-го туру Favbet Ліги провідні українські футбольні ЗМІ сформували свої символічні збірні. Успішна гра у Чернігові проти «Десни» посприяла потраплянню карпатівців у найкращі команди минулого ігрового дня. 

Зокрема, UA-Football.com відзначає Олексія Ковтуна: «Філіппов, брати Фаворови, Кузик і Картушов доставили обороні львів'ян безліч проблем, зовсім не фаворитами були «Карпати» в Чернігові, однак гості вистояли. Величезний внесок в нічию «зелено-білих» вніс Ковтун, який став одним з найкорисніших гравців на полі, який виконав важку, чорнову роботу».

Football.ua виокремлює Марвіна Мартінса: «Люксембуржець прогресує від матчу до матчу. «Карпати» зуміли нав'язати дуже солідну гру «Десні», намагаючись не грати другим номером. Традиційно для «левів» одним з головних ключів до успіху була гра команди через фланги. Мартінс був одним з найважливіших персонажів львів'ян, нерідко роблячи гострі рейди по флангах. Також футболіст впевнено діяв при обороні. «Десна» через свій лівий фланг не здійснювала дуже багато атак, за що «Карпати» повинні подякувати Мартінсу, який закрив Ореста Кузика».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

04 Вересня 2019

Схожі новини
Спонсори