Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Сергій Вакуленко: «Команда збирається в повному бойовому складі»

Сергій Вакуленко: «Команда збирається в повному бойовому складі»

Центральний захисник львівських «Карпат» поділився думками з Інформаційним центром клубу перед матчем проти полтавської «Ворскли».

– Чи задоволений ти результатом матчу проти «Клужа» та які враження після цієї зустрічі?
– Настрій після поєдинку позитивний, адже ми перемогли команду, яка виступає в Лізі Європи та є чемпіоном Румунії. На фоні такого непростого суперника кожному вдалось себе перевірити та зрозуміти, в чому нам потрібно покращувати свою гру. Вважаю, що ми виглядали гідно, не боялись грати у свій футбол, тож результат цього матчу нам повинен додати впевненості. 

– У суботу, 7-го вересня тобі виповнилось 26 років. Як тебе привітала команда та чи вперше ти зустрів свій день народження за межами України?
– Дійсно, вперше так вийшло, що зустрів день народження за кордоном. Команда привітала на сніданку, зустріла мене аплодисментами, було дуже приємно. Після матчу Роман Санжар сказав, що ця перемога – подарунок мені на день народження (посміхається).

– Ти раніше працював з Романом Санжаром в «Олімпіку». Чи згадували ви минулу співпрацю?
– В нас дуже хороші робочі стосунки з Романом Санжаром: ще в складі донеччан я розумів його футбол, мені подобаються його бачення та стиль гри. Роман Санжар полюбляє бойових та агресивних футболістів, з великим бажанням і повною самовіддачею. Оскільки ми вже раніше разом працювали, то зараз розуміємо один одного з півслова. 

– Яка атмосфера в команді після спарингу?
– Атмосфера позитивна, чекаємо на приїзд збірників. Гравці, які були травмовані, вже відновились, тому команда збирається в повному бойовому складі. Немає жодної ейфорії, адже це був товариський матч, проте все одно дуже приємно, що вдалось здобути позитивний результат у Румунії. 

– Як проходить підготовка до матчу проти полтавської «Ворскли»?
– Готуємось в звичайному режимі, подивимось останні матчі суперника, вивчимо їхні слабкі та сильні сторони, та будемо готуватись, щоб гідно протистояти цій команді. 


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

10 Вересня 2019

Схожі новини
Спонсори