Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці у збірних туру

Карпатівці у збірних туру

Вольова перемога «Карпат» над «Ворсклою» знайшла відображення у символічних збірних туру, які сформували провідні українські ЗМІ за підсумками 7-го ігрового дня Favbet Ліги. 

UA-Football.com відзначає Владислава Дубінчака («Рушійною силою «Карпат» в матчі проти «Ворскли» стали флангові захисники. Марвін Мартінс справа заробив пенальті та забив вирішальний гол. Владислав Дубінчак врятував команду від пропущеного голу в першому таймі, заблокувавши удар Васіна, та й загалом був господарем на своєму лівому фланзі, встигаючи як в обороні, так і в атаці. Влад міг стати автором результативної передачі, проте після його проходу та пасу на Понде форвард влучив у поперечку»).

Зате Footclub.com.ua обирає до своєї команди саме Марвіна Мартінса («Здійснив чимало подвигів і правий захисник «Карпат» Мартінс. Люксембуржець заробив 11-метровий, забив переможний гол у зустрічі, в якій львів'яни відігравалися, і кілька разів врятував свій клуб при «пожежах» в обороні»).

Footboom.com також нагороджує компліментами Мартінса: «Захисник «Карпат» і збірної Люксембургу – МVP в матчі з «Ворсклою». 24-річний гравець став ключовим механізмом в команді Санжара і головним творцем перемоги над полтавцями. Спочатку Мартінс заробив пенальті. М'яч після його пострілу потрапив в руку Чеснакова, який не встиг заховати кінцівку. Понде з 11-метрової позначки не схибив. А на 80-й хвилині Марвін замкнув зблизька скидку від Гуцуляка, вирвавши для «левів» перемогу в непростому поєдинку».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

16 Вересня 2019

Схожі новини
Спонсори