Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Санжар: «Найважливіше завдання – це змінити стиль гри»

Роман Санжар: «Найважливіше завдання – це змінити стиль гри»

Головний тренер ФК «Карпати» став гостем програми «Реальний футбол» на телеканалі НТА.

Про адаптацію у Львові...

«Адаптація проходить добре, хоча, мабуть, лише після матчу проти «Ворскли» у мене з’явився вільний час. Ми з помічником поїхали в центр, випили кави та подивились на красу Львова».

Про свій прихід на посаду головного тренера «Карпат»...

«Безумовно, я читав, що писали в Інтернеті. Але я розумію, що всі ці розмови з'являються внаслідок того, що в людей недостатньо інформації. Тому вони свої висновки роблять на основі того, що почули по телебаченню чи прочитали в Інтернеті. Якби було так як казали, то я б зрозумів невдоволення людей, але було інакше. Жодних перемовин з жодною людиною з керівництва «Карпат» я не вів, до того часу, коли мені зателефонував спортивний директор клубу Олег Бойчишин, а це сталось після матчу «Десна» – «Карпати». Багато казали, що я був на матчі «Карпати» – «Маріуполь», але це також неправда. Коли мені зателефонував Бойчишин, то я запитав чи влагоджено всі питання з Олександром Чижевським, він відповів ствердно, і вже після цього ми розпочали перемовини».

Про завдання в «Карпатах»...

«Найважливіше завдання – це змінити стиль гри. Звісно, метою є потрапляння до першої шістки, а також розвиток молоді».

Про підготовку до матчу з «Ворсклою» та сам поєдинок...

«Складність полягала в тому, що були відсутні гравці, яких викликали до збірних. Також було чимало травмованих футболістів. Збірники приїхали за два дні до гри, тому потрібно було їх швидко ввести в курс справи, те саме стосується гравців, які перебували у лазареті. Великий плюс в тому, що в нас дуже талановита молодь, яка нам багато в чому допомогла. Психологічний стан, який був перед матчем та на початку гри, десь нас затиснув. Хлопці готувались дуже відповідально, всі максимально працювали на тренуваннях та повністю їм віддавались. В перерві ми підкорегували тактичні моменти, але їх було не багато. Я намагався більше завести команду та підняти їм настрій, адже коли зайшов до роздягальні, то всі були засмучені та з опущеними головами, проте добре, що все налагодилось у другому таймі, і гравці проявили бажання та самовіддачу».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

17 Вересня 2019

Схожі новини
Спонсори