Молодь. «Карпати» U-21 – «Колос» U-21 – 2:0 (ВІДЕО)

9-й тур. 27.09.2019, 13:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 150 глядачів. Хмарно. +15°С.

Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ, Донецька обл.).

Асистенти арбітра: Володимир Журибіда (Луцьк), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ).
Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів).

Спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Івано-Франківськ).

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Слива, Авраменко, Веремієнко, Харжевський (Степанчук, 38), Вербний, Толочко, Сільченко (Панчишин, 86), Жозеф (Гірний, 59), Притула (Векляк, 79), Лях (Руніч, 58).
Запасні: Задерейко, Бичек.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«КОЛОС» U-21: Котовий, Коваленко, Шакун, Чушенко, Кошляк, Цикало, Кірик (Хучбаров, 46), Шевченко (Федоров, 90), Гида (Альянов, 46), Сорокін (Шамич, 46), Ахмедзаде (Осипенко, 55).
Запасні: Клімов, Шиндир.
Старший тренер – Андрій Костенко.

Голи: Сільченко, 86, Руніч, 90+4.

Попередження: Жозеф, 15, Харжевський, 18, Веремієнко, 71 – Коваленко, 84.

Вилучення: Веремієнко, 75 (друге попередження).

Молодіжна команда «Карпат» вдома приймала дебютанта молодіжної першості України – ковалівський «Колос». У першому таймі команди голів не забивали, натомість у другій половині зустрічі карпатівці двічі відзначились та здобули перемогу.

Матчу передувала акція на підтримку «Всеукраінського тижня протидії булінгу» серед дітей у Львівській області, проведена працівниками ювенальної превенції ГУНП спільно з Львівським обласним учнівським парламентом за підтримки ФК «Карпати».

До перерви «леви» контролювали м’яча та високо пресингували суперника, намагались створювати гостроту попереду, але у першому таймі відкрити рахунок підопічним Любомира Вовчука так і не вдалось, зокрема й завдяки грамотним діям оборони «Колоса».

У другому таймі «зелено-білі» надалі тиснули на гостей та створювали небезпеку біля їхніх воріт. Натомість «ковалівці» грали переважно на контратаках, одна з яких завершилась другою жовтою карткою для нашого центрального захисника Олега Веремієнка. Проте під завісу поєдинку львів’яни забили два м’ячі та здобули перемогу: спочатку Назар Вербний пробивав зі штрафного удару, але кіпер перевів круглого у поперечину, проте першим на добиванні опинився капітан «левів» Віталій Сільченко, котрий використав цей момент та відкрив рахунок у цьому протистоянні –1:0.

На останніх секундах львівська команда подвоїла свою перевагу: Богдан Векляк вивів Василя Руніча на рандеву з воротарем «Колоса», а той без особливих проблем забив гол та встановив фінальний рахунок у цьому матчі – 2:0.