Favbet Ліга. «Олександрія» – «Карпати» – 2:1 (ВІДЕО)

10-й тур. 06.10.2019, 19:30. Олександрія, КСК «Ніка». 1 132 глядачі. Хмарно. +7°С.

Арбітр – Юрій Іванов (Маріуполь, Донецька обл.).

Асистенти арбітра: Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Станіслав Марулін (Нова Каховка, Херсонська обл.).
Четвертий арбітр – Анатолій Абдула (Харків).

Делегат УАФ – Юрій Мармач (Полтава).
Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ).

«ОЛЕКСАНДРІЯ»: Паньків, Бабогло, Стецьков, Довгий (Третьяков, 46), Мірошніченко, Запорожан, Сітало, Шастал (Бухал, 79), Гречишкін, Дубра, Задерака (Безбородько, 62).
Запасні: Білик, Дришлюк, Пашаєв, Алмейда Тейшейра.
Головний тренер – Володимир Шаран.

«КАРПАТИ»: Кудрик, Дубінчак, Вакуленко, Т. Халл, Мартінс (Якімець, 88), Назарина, Вербний, Ді Франко, Дженнінгс, Лоренцен (Кльоц, 81), Бойчук (Понде, 85).
Запасні: Підківка, Ковтун, Притула.
Головний тренер – Роман Санжар.

Голи: Гречишкін, 50, Бабогло, 82 – Т. Халл, 58.

Попередження: Стецьков, 7, Безбородько, 83, Мірошніченко, 90+2 – Дубінчак, 64, Вербний, 75, Т. Халл, 90+2.

Усі голи в заключному протистоянні 10-го туру Прем’єр-ліги було забито після стандартних положень. На влучні удари Дмитра Гречишкіна та Владислава Бабогла «леви» відповіли голом Тіма Халла.

З перших хвилин матчу в Олександрії у воротах «зелено-білих» з’явився Олег Кудрик. Таким чином, кіпер дебютував за «Карпати» в УПЛ (раніше Кудрик відіграв 120 хвилин в Кубку України проти «Інгульця»). Крім того, прем’єрний вихід у стартовому складі «левів» записав до активу Мелвін Лоренцен. В атаці з новачком львів’ян вийшли Александру Бойчук та Жоао Діого Дженнінгс. Суттєво освіжив склад своєї команди Володимир Шаран у порівнянні з поєдинком Ліги Європи у четвер на «Арені Львів» проти «Гента». Відразу шість нових виконавців вийшло у старті бронзового призера на матч Favbet Ліги.

На 13-й хвилині у володіннях Кудрика спалахнула пожежа – Владислав Бабогло вистрибнув вище за всіх і головою пробивав у ціль, втім удар олександрійця заблокував Марвін Мартінс. Після цього не без проблем гості змогли винести м’яч подалі. Згодом атака правим флангом увінчалася прострілом у штрафний майданчик «Карпат», де Дмитро Шастал завдав потужного удару – перекладина!

До перерви підопічні Романа Санжара не створили багато моментів і осмислено діяли другим номером. Ближче до завершення тайму «зелено-білі» почали більше контролювати м’яч і уважно оборонялися. Крім того, карпатівці часто примушували суперника фолити на своїй половині поля. Під час розіграшів штрафних ударів було небезпечно, однак справа до пострілів по воротах Юрія Паньківа не доходила. Зрештою, як і на протилежній половині поля, де майже не було роботи в Олега Кудрика.

На самому старті другого тайму «Олександрія» відкрила рахунок. Дмитро Гречишкін прямим ударом зі штрафного вразив кут воріт «Карпат» – 1:0. «Леви» миттєво відреагували на пропущений гол і видали серію потужних випадів, яка завершилася забитим голом. Господарі кілька разів порушували правила, а карпатівці розігрували стандарти. Один з таких увінчався взяттям воріт. Назар Вербний виконав навіс з правого флангу, а боротьба у володіннях Паньківа завершилася класним ударом з лівої від Тіма Халла – 1:1!

Практично в наступній же атаці «Олександрія» знову могла забивати, проте Кудрик у падінні парирував удар Бабогла головою. Забитий гол додав наснаги «зелено-білим», які суттєво збільшили активність та інтенсивність гри. Значну частину атак львів’ян розганяв бразилець Дженнінгс. «Карпати» повністю відвели гру від власних воріт і створили чималу кількість загроз. Тим більш нелогічно виглядав гол «Олександрії». На 82-й хвилині Гречишкін знову виконав штрафний. Цього разу це був навіс, на перехоплення якого пішов Кудрик. Кіпер м’ячем не заволодів, натомість залишив ворота порожніми. Відтак, Бабогло практично без спротиву переправив м’яч у сітку.

Старання хлопців Санжара наприкінці зустрічі результату не принесли – «Олександрія» перемогла 2:1.