Молодь. «Карпати» U-21 – «Львів» U-21 – 3:0 (ВІДЕО)

11-й тур. 18.10.2019, 13:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 100 глядачів. Сонячно. +19°С.

Арбітр – Юрій Можаровський (Львів).

Асистенти арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Михайло Маланчук (Кіцьмань, Чернівецька обл.).
Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів).

Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Львів).

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Векляк (Куртяк, 87), Авраменко, Степанчук, Харжевський, Толочко, Сільченко (Панчишин, 81), Руніч, Деда (Гірний, 75), Грисьо (Кіриленка, 55), Притула (Бичек, 73).
Запасні: Задерейко, Мельнійчук.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«ЛЬВІВ» U-21: Костик, Клебер (Медведєв, 56), Білий, Насонов, Карвацький, Демків, Лео (Ременяк, 69), Хімчак (Савошко, 87), Велвес, Феліпе (Кос, 59), Нич (Заяць, 71).
Запасні: Жупанський, Пентелейчук.
Старший тренер – Андрій Ханас.

Голи: Деда, 4, 51, 55.

Попередження: Векляк, 27.

Молодіжна команда «Карпат» здобула впевнену перемогу над принциповим суперником з рахунком 3:0. Усі три м’ячі карпатівці забили в дебюті першого та другого таймів. Героєм матчу став Ярослав Деда, який провів свій перший поєдинок після травми: форварду «молодіжки» вдалось оформити хет-трик та принести важливу перемогу «левам».

Зі стартових хвилин першої половини зустрічі «зелено-білі» домінували на футбольному полі та втілили свою перевагу в забитий м’яч: Роман Толочко віддав класну передачу на Ярослава Деду, який головою переправив м’яч у сітку воріт «Львова». Карпатівці далі контролювали хід гри та створювали напівмоменти, однак у першій половині зустрічі підопічним Любомира Вовчука більше відзначитись не вдалось.

По перерві «зелено-білі» забили два голи впродовж чотирьох хвилин: спочатку Василь Руніч відібрав круглого у захисника гостей та вивів Деду на вбивчу позицію, наш форвард завдав удару майже у порожні ворота та подвоїв перевагу господарів. Одразу у наступній атаці Ярослав оформив хет-трик, бездоганно використавши вихід віч-на-віч з голкіпером – 3:0.

У «левів» були ще нагоди, щоб забити четвертий м’яч, проте забракло реалізації. Отож, львівське дербі за участі молодіжних команд завершилось впевненою перемогою «Карпат».

Своїми емоціями після гри з Інформаційним центром клубу поділився автор трьох забитих м’ячів Ярослав Деда: «Дуже довго очікував моменту, щоб повернутись на поле, адже неймовірно сумував за футболом. Не грав майже шість місяців, тому хотів відзначити своє повернення забитим м’ячем. Серйозно налаштовувався на дербі, тому щасливий, що оформив хет-трик. Але мої голи – це насамперед заслуга всієї команди», – зазначив Ярослав Деда.