Юніори. «Колос» U-19 – «Карпати» U-19 – 2:5 (ВІДЕО)

9-й тур. 18.10.2019, 14:00. Біла Церква, стадіон «Зміна». 150 глядачів. Сонячно. +21°С.

Арбітр – Денис Федан (Олександрія, Кіровоградська обл.).

Асистенти арбітра: Дмитро Рубан, Дмитро Подвальний (обоє – Київська обл.).
Четвертий арбітр – Олексій Бородавка (Київ).

Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

«КОЛОС» U-19: Кувшинкін, Павленко, Мельник (Бойкул, 83), Кулик, Трубніков (Салабай, 46), Сіренко (Олійник, 76), Сенько (Бороденко, 41), Коваль, Осипенко, Цикало (Соловйов, 83), Коваленко.
Запасні: Пащенко, Дем’яненко.
Старший тренер – Владислав Савчук.

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Мудрик, Калинчук, Слічний, Данилюк, Сич (Лень, 83), Гудзінський, Тлумак (Козак, 57), Сущак (Хлань, 62), Раделицький (Бей, 73), Мердєєв (Лісовик, 65).
Запасні: Стегніцький, Стень.
Старший тренер – Роман Гнатів.

Голи: Коваль, 44, Бороденко, 75 – Мердєєв, 7, Тлумак, 23, Коваленко, 69 (авт.), Козак, 74, Хлань, 79.

Попередження: Коваленко, 21 – Данилюк, 66, Козак, 71.

«Леви» на виїзді не залишили шансів своєму супернику, здобувши розгромну перемогу. Перші два м’ячі у ворота «ковалівців» було забито за подібним сценарієм: спочатку Назар Сущак виконав простріл на дальню стійку, де опинився Вадим Мердєєв, який і переправив круглого у сітку воріт господарів – 0:1. Згодом на таку ж передачу, але вже з протилежного флангу відгукнувся Юрій Тлумак – 0:2. Проте дебютант юніорської першості зумів відіграти один м’яч до перерви, тож команди пішли відпочивати за рахунку 1:2.

У другій половині зустрічі першими забили господарі поля, але у свої ворота. Після шедеврального проходу Максима Хланя та його прострілу в штрафний майданчик першим на м’ячі опинився гравець «Колоса», який і переправив круглого у свої ворота – 1:3. Через декілька хвилин Богдан Козак зробив рахунок 1:4, після чого «ковалівці» дещо скоротили відставання – 2:4. Фінальну ж крапку поставив Максим Хлань – після «пожежі» у штрафному майданчику господарів, Максим зорієнтувався найкраще та розстріляв ворота суперника потужним ударом у дальній верхній кут – 2:5.