Юніори. «Карпати» U-19 – «Львів» U-19 – 3:1 (ВІДЕО)

10-й тур. 25.10.2019, 13:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 150 глядачів. Сонячно. +21°С.

Арбітр – Максим Фірсов (Рівне).

Асистенти арбітра: Артем Переверзєв (Кропивницький, Кіровоградська обл.), Олег Мімнонов (Тернопіль).
Четвертий арбітр – Василь Файда (Львів).

Спостерігач арбітражу – Мирон Біць (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Мудрик, Калинчук, Слічний, Данилюк, Сич, Гудзінський (Стень, 89), Тлумак (Козак, 68), Сущак (Лісовик, 65), Раделицький (Бей, 76), Мердєєв (Хлань, 58).
Запасні: Сасс, Лень.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«ЛЬВІВ» U-19: Малоїд, Матусевич, Крушинський, Комарець, Вовкун (Малець, 80), Гулевський (Григоращук, 46), Шута, Мартинюк (Мавдрик, 64), Бекерський (Куник, 71), Оберман, Топчій (Хитрень, 46).
Запасні: Ольховий, Ткач.
Старший тренер – Олег Колобич.

Голи: Тлумак, 36, Раделицький, 40, Слічний, 90 – Вовкун, 10 (пен.).

Попередження: Калинчук, 9, Раделицький, 30, Сущак, 54, Слічний, 90+3 – Гулевський, 33, Оберман, 58, Григоращук, 87.

«Зелено-білі» здобули сьому перемогу поспіль, зробивши «камбек» у дербі проти ПФК «Львів».

Вже в дебюті зустрічі гості відкрили рахунок, коли рефері призначив пенальті у ворота «Карпат» за гру рукою Тимофія Калинчука. Футбольний вирок реалізував капітан «Львова» Артем Вовкун – 0:1. До середини першого тайму активніше виглядали «містяни», час від часу створюючи напівмоменти. Підопічні Романа Гнатіва оговтались на 35-ій хвилині: Юрій Тлумак отримав передачу від свого партнера по команді та красивим ударом переправив м’яч у сітку воріт суперника – 1:1. Вже через п’ять хвилин «леви» вийшли вперед у цьому протистоянні: Юрій Раделицький не залишив жодних шансів кіперу «Львова» – 2:1.

По перерві хід поєдинку контролювали господарі матчу, активно виглядали в атаці та надійно грали в обороні. Втілити свою перевагу в забитий м’яч вони зуміли лише наприкінці зустрічі: Степан Слічний бездоганним пострілом вразив ворота гостей та встановив фінальний рахунок – 3:1.

Після матчу своїми враженнями поділився півзахисник юніорської команди «Карпат» Юрій Тлумак: «Щасливий, що забиваю у третій грі поспіль! Я дуже багато над цим працюю, і завжди виконую настанови нашого тренера. У сьогоднішньому поєдинку вдалось забити та віддати результативну передачу, тому сподіваюсь, що Роман Гнатів задоволений моєю грою. Вважаю, що нам протистояла хороша та бойова команда, яка намагалась нав’язати свій футбол».