Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Санжар: «Зробимо все, щоб зіграти красиво і порадувати наших вболівальників» (ВІДЕО)

Роман Санжар: «Зробимо все, щоб зіграти красиво і порадувати наших вболівальників» (ВІДЕО)

Коментар головного тренера львівських «Карпат» Романа Санжара напередодні поєдинку з «Шахтарем».

«Ми обрали дещо іншу тактику на матч проти киян. Оскільки під час тренувального процесу я помітив, що деякі хлопці на даний момент не готові зіграти так, щоб на рівні протистояти «Динамо», ми змінили схему на більш захисну. У нашому складі були молоді гравці. Я розумів, що Ростиславу Ляху може не вистачити навиків гідно протистояти таким досвідченим опонентам, тож зміна тактики виправдала себе. Можу з впевненістю сказати, що я задоволений молодими гравцями, які грали з «Динамо». Звісно, були помилки, але добре, що вони не стали ключовими», – говорить Роман Санжар.

«Вважаю, що ця нічия допоможе «Карпатам» у подальших матчах, насамперед з психологічної точки зору. Олег Кудрик непогано зіграв в останніх зустрічах та добре проявляє себе у тренувальному процесі, тому шкода, що він нам не зможе допомогти у матчі з «гірниками» через умови орендної угоди. Водночас, Роман Підківка гідно працює на тренуваннях, у нас присутня конкуренція, тож Роман буде мати шанс проявити себе на високому рівні у суботньому протистоянні. 

«Шахтар» – чемпіон та беззаперечний лідер нашого чемпіонату. У цієї команди дуже багато кваліфікованих футболістів, тому на даний момент вони по праву №1 в Україні, зрештою, результати говорять самі за себе. Відверто кажучи, для нас не дуже добре, що донеччани втратили очки у грі з «Олександрією», але припускаю, що сьогоднішня кубкова зустріч з «Динамо» буде для них важкою. Будь-що, ми докладемо максимум зусиль, аби в рідних стінах зіграти красиво та порадувати наших вболівальників», – підсумував головний тренер «Карпат».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

30 Жовтня 2019

Схожі новини
Спонсори