Молодь. «Карпати» U-21 – «Шахтар» U-21 – 2:3 (ВІДЕО)

13-й тур. 01.11.2019, 13:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 350 глядачів. Сонячно. +7°С.

Арбітр – Ярослав Козик (Мукачево, Закарпатська обл.).

Асистенти арбітра: Михайло Маланчук (Кіцьмань, Чернівецька обл.), Володимир Журибіда (Луцьк).
Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ).

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Векляк, Авраменко, Бусько, Харжевський, Козак (Рудюк, 68), Толочко, Руніч, Деда, Притула (Жозеф, 72), Кіриленка.
Запасні: Задерейко, Куртяк, Панчишин, Бичек, Степанчук.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«ШАХТАР» U-21: Гриценко, Меліченко, Семеніхін, Муравський, Павліш, Криськів, Гуров, Кобак (Драмбаєв, 67), Мудрик (Духота, 84), Бондаренко (Чирук, 88), Холод (Очеретько, 61).
Запасні: Єрмаков, Снісар, Шушко.
Старший тренер – Хосе Фернандо Мартінс Валенте.

Голи: Деда, 65, 77 (пен.) – Криськів, 26, 69, Мудрик, 78.

Попередження: Толочко, 35, Бусько, 37 – Кобак, 35, Бондаренко, 41, Павліш, 53.

У неймовірному матчі молодіжних команд із п’ятьма забитими голами сильнішими виявились донеччани. Карпатівці двічі зуміли відігратись, але у підсумку зазнали мінімальної поразки.

У першій половині зустрічі «зелено-білі» контролювали гру та агресивно грали попереду. Дві класні нагоди відзначитись мав Петро Харжевський, але йому забракло везіння. Гостям же вдалось використати єдиний момент – Дмитро Криськів вивів свою команду вперед.

По перерві обидві команди продемонстрували якісний футбол. «Зелено-білі» зуміли відігратись зусиллями Ярослава Деди: форвард завдав класного удару та м’яч, зрикошетивши від стійки, влетів у сітку воріт суперника – 1:1. Довго «левам» радіти не довелось, адже через чотири хвилини Криськів оформив дубль – 1:2. Господарі поля продовжували атакувати та заробили право на пенальті: футбольний вирок реалізував Деда, тож таким чином Ярослав забив вже сім голів за три поєдинки! Одразу після розіграшу м’яча в центрі поля гості вивели Михайла Мудрика віч-на-віч із Андрієм Артимом – 2:3.

Своїми враженнями після зустрічі поділився Ярослав Деда: «Ми не виконали настанови тренера та припустились чимало індивідуальних помилок. Задоволений, що забив сім голів за останні три матчі, однак був би безмежно щасливий, якби ці м’ячі допомагали команді вигравати», – зазначив Ярослав Деда.

Також свій перший поєдинок після травми сьогодні провів Андрій Бусько: «Після чотиримісячної перерви, я вважаю, що зіграв непогано. Сподіваюсь, що з кожною грою буду набирати ігрові кондиції та грати краще. Сьогодні нам не вистачало концентрації, адже після того, як ми зрівнювали рахунок, то фактично одразу пропускали. «Гірники» завжди відзначались своїми тактичними діями, у них хороші індивідуальні гравці, але вважаю, що сьогодні ми їм ні в чому не поступались, а в деяких моментах виглядали переконливіше», – підсумував Андрій Бусько.