Асистенти арбітра: Дмитро Оганєсян, Євген Данильченко (обоє – Луганськ).
Четвертий арбітр – Віктор Бондаренко (Маріуполь).

Спостерігач арбітражу – Володимир П’яних (Донецьк).

«МАРІУПОЛЬ» U-21: Поспєлов, Співак, Романюк, Саєнко, Шинкаренко, Петерман, Вискребенцев, Путря (Літюк, 63, Кожевніков, 90+3), Вакуленко (Прокопчук, 66), Кащук (Бондар, 60), Байдал.

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Векляк, Авраменко, Бусько, Харжевський, Мохамед (Панчишин, 84), Толочко, Руніч, Рудюк (Жозеф, 77), Бойчук, Притула.
Запасні: Задерейко, Сільченко, Бичек, Степанчук, Романік.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Кащук, 30 – Бойчук, 60.

Попередження: Співак, 7, Кащук, 54 – Рудюк, 52, Мохамед, 77, Жозеф, 88, Притула, 90, Векляк, 90+3.

Вилучення: Байдал, 62 (груба гра).

Молодіжна команда «Карпат» у більшості не змогла дотиснути суперника та здобути перемогу. На гол у першому таймі від Олексія Кащука «зелено-білі» відповіли влучним пострілом Александру Бойчука у другій половині зустрічі.

Перший момент у матчі створили карпатівці: Андрій Бусько пробивав зі штрафного – повз ворота. Господарі відповіли ударами від Олексія Кащука та Олега Вакуленка, однак в обох випадках оборона «левів» діяла надійно та ліквідовувала загрозу біля власних воріт. Та незабаром «азовцям» все таки вдалось відкрити рахунок у цій зустрічі: Антон Байдал віддав класну передачу на Кащука, який увірвався у штрафний майданчик та доволі впевнено реалізував свою нагоду – 1:0.

Під завісу першого тайму два шанси зрівняти рахунок мав Александру Бойчук: спочатку форвард з сімох метрів не зумів влучити у площину воріт, а згодом на заваді голу став кіпер маріупольців Артем Поспєлов.

По перерві активніше виглядали львів’яни та абсолютно заслужено зрівняли рахунок у цьому протистоянні – 1:1: Александру Бойчук завдав потужного та влучного удару із кута штрафного майданчика. Одразу після пропущеного голу гравець «Маріуполя» Антон Байдал за грубу гру отримав пряму червону картку та залишив свою команду вдесятьох. Шкода, але до фінального свистка карпатівці так і не зуміли втілити більшість на футбольному полі у бодай один забитий м’яч.