Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Семеро карпатівців претендують на «Золотий м'яч ДЮФЛУ»

Семеро карпатівців претендують на «Золотий м'яч ДЮФЛУ»

Третій рік поспіль в Україні відзначають найкращих юних футболістів, які виступають у юнацьких чемпіонатах країни у вікових категоріях від U-14 до U-19 під егідою ДЮФЛУ.

Цього року, 2 грудня, у Будинку футболу відбудеться урочиста церемонія «Золотий м’яч ДЮФЛУ», на якій будуть нагороджені кращі юні футболісти України за підсумками сезону-2018/2019 у Дитячо-юнацькій футбольній лізі, а також кращі тренери. Загалом – 11 номінацій. Одна – тренерська, десять – для футболістів, розділених на умовні групи захисного і атакуючого плану у вікових категоріях від U14 до U19.

ПРИЄМНО, ЩО СЕРЕД НОМІНАНТІВ Є Й ВИХОВАНЦІ ДЮФШ «КАРПАТИ» ТА «УФК-КАРПАТИ»:

U-14: Денис Вакулик та Дмитро Коваленко (обидва «УФК-Карпати»);

U-15: Богдан Слюбик та Назарій Русяк (обидва ДЮФШ «Карпати»);

U-16: Гліб Савчук, Максим Хлань (обидва «УФК-Карпати»);

U-17: Ярослав Карабін (ДЮФШ «Карпати»).

Також відзначимо, що Володимир Безуб’як, який тренує «УФК-Карпати» (Львів) U-14, є претендентом у номінації «Найкращий тренер» за підсумками минулого сезону. 

До групи експертів входять тренери юнацьких збірних, скаути топ-клубів, співробітники ДЮФЛУ, а також керівник проекту «Золотий Талант» Андрій Кудирко. З кандидатів сформували по шість топ-претендентів на перемогу в кожній з 10-ти номінацій. 

Цього тижня буде названо трійки головних претендентів на перемогу в кожній номінації, а вже 2 грудня ведучий буде діставати з конвертів аркуші паперу з прізвищами переможців.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

26 Листопада 2019

Схожі новини
Спонсори