fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Роман Санжар: «Нас очікує дуже складний матч»

Головний тренер львівських «Карпат» Роман Санжар поділився думками про поєдинок проти донецького «Олімпіка» та прокоментував гру луганської «Зорі», майбутнього суперника «зелено-білих».

– Звісно ж, емоції після останнього матчу залишились негативні, адже ми програли поєдинок, в якому мали виключно перемагати. Перший тайм мені сподобався, у нас були хороші моменти, ми першими забили та могли подвоювати свою перевагу, але не вистачало майстерності. На жаль, наприкінці тайму ми пропустили другий м’яч, дався взнаки брак досвіду нашого молодого голкіпера. По перерві я зробив заміни, але хлопці, які вийшли на поле, не змогли допомогти команді здобути кращий результат. У другій половині зустрічі ми мали територіальну перевагу, однак не змогли нею скористатись, тому цим я не задоволений.

– Що сталось із командою у другому таймі? Можливо, втрата концентрації?
– Вважаю, що справа не у концентрації, а в майстерності. Ми повинні були грати у позиційні атаки, адже на тренуванні ми відпрацьовуємо дії кожного гравця. Були ігрові ситуації, коли хлопці неправильно діяли на футбольному полі, тому не змогли створити моменти у другій половині зустрічі.

– У матчі проти «Олімпіка» з перших хвилин вийшли Андрій Артим та Ярослав Деда. Як оціните їхню гру?
– В принципі, Артим зіграв гідно. У другому таймі були епізоди, коли він сильно виручав команду. Другий пропущений м‘яч, звісно, його помилка, але ми всі розуміємо, що Андрій молодий хлопець, тому підтримали його після матчу. Проте, справа не лише в ньому, адже нашому супернику дали провести цю атаку та завдати удару, тому треба розглядати цей епізод глибше. Деда не зумів відзначитись у цій грі, але мав гострі моменти, щоб забити. Він пресингував та нав’язував боротьбу, тому його діями я задоволений.

– Як вплинули погодні умови на команду?
– Вважаю, що недільна погода найбільше вплинула на Жоао Діого Дженнінгса. Він важко розминався та з перших хвилин було помітно, що Жоао не дуже комфортно себе почуває на полі. Думаю, що цей холод серйозно вплинув на гру бразильця.

– Якої ви думки про наступного суперника – луганську «Зорю»?
– Нам буде протистояти хороша та швидкісна команда, яка чимало забиває та завжди бореться за найвищі місця у турнірній таблиці. У них добре укомплектований склад, тому нас очікує дуже складний матч. З нетерпінням очікую зустрічі та впевнений, що ми покажемо красиву та якісну гру.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»