Молодь. «Зоря» U-21 – «Карпати» U-21 – 2:1

16-й тур. 29.11.2019, 13:00. Запоріжжя, НТБ «Металург». 50 глядачів. Хмарно, дощ. +7°С.

Арбітр – Ігор Пасхал (Херсон).

Асистенти арбітра: Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Ярослав Трехліб (Дніпро).
Четвертий арбітр – Микита Богатир (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу – Юрій Власенко (Київ).

«ЗОРЯ» U-21: Мацапура, Вовченко, Васько, Сухар, Агапов, Мильченко, Піддубний, Білоцерковець (Повалій, 62), Алефіренко, Борисенко, Шалфєєв (Демченко, 75).
Запасні: Кияшко, Азізов, Махонін, Пшеняник.
Старший тренер – Володимир Микитин.

«КАРПАТИ» U-21: Задерейко, Векляк, Авраменко, Бусько (Жозеф, 66), Харжевський, Слива, Толочко, Руніч, Рудюк (Панчишин, 64), Гірний (Бичек, 72), Кіриленка (Степанчук, 78).
Запасні: Стегніцький, Мельнійчук, Куртяк.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Алефіренко, 9, Борисенко, 31 – Гірний, 18.

Попередження: Вовченко, 14, Мильченко, 23 – Векляк, 78.

Доволі швидко господарі поля відкрили рахунок у цій зустрічі: Даниїл Алефіренко скористався помилкою Антона Задерейка та вивів луганців вперед – 1:0. Карпатівці із відповіддю не забарились: Кірил Кіриленка виконав класну передачу з флангу на Максима Гірного, який красиво пробив головою та зрівняв рахунок у цьому поєдинку – 1:1. Останній гол у першому таймі до свого активу записала все ж луганська «Зоря»: завдяки точному удару Владислава Борисенка із 14-ти метрів «чорно-білі» пішли на перерву із мінімальною перевагою.

У другому таймі команди обмінювались небезпечними моментами. Супернагоду втратив Кірил Кіриленка – білоруський вінгер пробивав злету, але удар вийшов неточним. Львів’яни і надалі намагались відігратись, а «Зоря» прагнула забити третій гол та поставити крапку в зустрічі. Однак рахунок залишився незмінним – 2:1.