Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

ДЮФШ «Карпати» U-16 перемогли у міжнародному турнірі під егідою UEFA у Хорватії (ФОТО)

ДЮФШ «Карпати» U-16 перемогли у міжнародному турнірі під егідою UEFA у Хорватії (ФОТО)

У хорватському місті Солін, що поблизу Спліта, завершився престижний міжнародний турнір серед юнаків 2004 року народження – Memorial tournament Petar Kalinić Klija. Шість команд з Хорватії, Словенії, Сербії, Австрії та представник України – ДЮФШ «Карпати» під керівництвом тренера Віталія Пономарьова впродовж трьох днів виборювали звання переможця. 

29-го листопада, у перший ігровий день, вихованці школи «Карпат» зустрічалися з хорватським «Хайдуком» та перемогли завдяки дублю Добрянського (2:1). Наступного дня «зелено-білі» грали проти однолітків з найстарішого футбольного клубу Словенії «Ілірія» (Любляна), який був заснований 1911 року. Тут було зафіксовано такий самий рахунок 2:1 на користь карпатівців, за яких влучними ударами відзначилися Столярчук та Слюбик.

В останній ігровий день у фінальному матчі зійшлися представники ДЮФШ «Карпати» та сербський «Спартак» (Суботіца). Сильнішими виявилися українці, завдяки єдиному голу Олега Федора на 65-й хвилині. 

Склад ДЮФШ «Карпати» у фінальному матчі: Герета, Кітела, Слюбик, Холод, Важинський, Варфоломеєв, Столярчук, О. Федор, Русяк, Дерещук, Добрянський.
На заміни виходили: Башлаєв, Кузьмич, А. Федор, Вербінський, Петришин, Товарницький, Горон, Ярош.

За підсумками турніру двоє карпатівців були відзначені індивідуальними нагородами:

Найкращий воротарЮрій Герета
Найкращий гравецьОлег Федор


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати», www.dalmatinskiportal.hr

03 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори