Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Хто ми? Леви!»: нагородження 11-річних карпатівців золотими медалями за перемогу в обласній ДЮФЛ (ФОТО, ВІДЕО)

«Хто ми? Леви!»: нагородження 11-річних карпатівців золотими медалями за перемогу в обласній ДЮФЛ (ФОТО, ВІДЕО)

На заміській базі в Брюховичах відбулось нагородження переможців ДЮФЛ Львівської області сезону 2018/2019. 11-річних вихованців Назара Савицького та Віталія Пономарьова особисто нагородили золотими медалями спортивний директор клубу Олег Бойчишин та головний тренер Роман Санжар, а також гравці львівських «Карпат» Дмитро Кльоц та Єгор Назарина. 

«Ваші перемоги – це ваш талант. Потрібно слухати тренерів та батьків, адже вони завжди вам допоможуть. Основній команді завжди потрібна конкуренція, тому очікуємо, щоб ви швидше виросли та приєднались до нас», – сказав Роман Санжар.

Капітан «левів» Дмитро Кльоц закликав юних карпатівців дотримуватись спортивного режиму, добре вчитись та грати у футбол навіть після тренувань. 

Після нагородження діти позували для спільної фотографії разом зі своїми кумирами, під час цього пролунала легендарна фраза «Хто ми? Леви!». Також для гостей була проведена екскурсія базою. Хлопці пограли у більярд та настільний футбол, а згодом відвідали спортивний зал, де зіграли у тенісбол та позаймались на тренажерах. 

Гравці, які стали чемпіонами ДЮФЛ Львівської області сезону 2018/2019 у складі «Карпат»: Дрешер, Сухнацький, Куляк, Бобенчик, Гаврилів, Бабюк, Лук’янчук, Кіщак, Мисяк, Богданов, Глов’як, Петрунько, Глушковський, Качурівський, Верхівський, Чубко, Васьків.  

Більше фото ви знайдете в альбомі «Нагородження 11-річних «левів» золотими медалями за перемогу в обласній ДЮФЛ»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

06 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори