Юніори. «Карпати» U-19 – «Шахтар» U-19 – 1:2 (ВІДЕО)

15-й тур. 06.12.2019, 13:00. Львів, стадіон «Сокіл». 250 глядачів. Сонячно. +5°С.

Арбітр – Олексій Бородавка (Київ).

Асистенти арбітра: Микола Медяник (Київ), Олександр Макарець (Житомир).
Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Валенко (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Мудрик, Калинчук, Сич, Данилюк, Козак, Гудзінський (Мердєєв, 87), Тлумак (Хлань, 57), Сущак (Карабін, 57), Раделицький (Кудь, 63), Лісовик (Бей, 66).
Запасні: Сасс, Береза.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«ШАХТАР» U-19: Турбаєвський, Егбуджуо (Капінус, 72), Козік, Якуба, Рудавський, Хромей, Кобак (Гулько, 64), Кобилянський, В’юнник, Сименко (Світюха, 85), Абдуллаєв.
Запасні: Музичка, Авдєєв, Булеза, Удод.
Старший тренер – Андрес Карраско.

Голи: Карабін, 83 (пен.) – Абдуллаєв, 45+1, 90+2 (пен.).

Попередження: Тлумак, 35, Данилюк, 64, Сич, 90+5 – Кобилянський, 39, Гулько, 76, Абдуллаєв, 90+5.

Вилучення: Данилюк, 90+1 (друге попередження).

У заключному турі юніорської першості України у 2019-му році львівські «Карпати» вдома зазнали прикрої поразки від донецького «Шахтаря». У матчі з двома пенальті та одним вилученням сильнішими виявились гості.

Активніше поєдинок розпочали «гірники», адже з перших хвилин вони ввімкнули високий пресинг та створювали моменти біля воріт господарів, але згодом гра вирівнялась. Основну небезпеку попереду у складі донеччан створювали Едвард Кобак та Абдулла Абдуллаєв. Кобак заробив небезпечний штрафний біля володінь Валентина Гороха, однак наш кіпер парирував м’яча після пострілу Едварда. Також вбивчу нагоду відзначитись мав Абдулла Абдуллаєв – форвард «Шахтаря» з декількох метрів пробив вище воріт. Карпатівці відповіли схожим моментом: Олексій Сич опинився першим на підбиранні після того, як Микита Турбаєвський відбив удар Калинчука, та з меж штрафного майданчика завдавав удару, але м’яч пролетів над поперечкою. Абдуллаєв все таки досяг свого та відкрив рахунок у цьому матчі наприкінці першого тайму, ударом головою замкнувши подачу з флангу – 0:1.

По перерві гра заспокоїлась та донеччани віддали ініціативу «Карпатам», граючи другим номером на контратаках. Підопічні Романа Гнатіва намагались створити гостроту попереду, але часто не вистачало завершального пасу та удару. Все змінилось, коли на полі з’явились Максим Хлань та Ярослав Карабін – саме від них йшла найбільша небезпека біля воріт гостей. На 83-ій хвилині Карабін за допомогою сольного проходу увірвався до штрафного майданчику «гірників» та заробив пенальті. Саме Ярослав підійшов до 11-метрової позначки: Турбаєвський вгадав напрямок пострілу нашого гравця, але удар вийшов надто потужним – 1:1.

Вже у компенсований арбітром час Артем Данилюк сфолив проти Дениса Світюхи у власному штрафному, і рефері без вагань вказав на точку, нагородивши Данилюка другою жовтою карткою. Футбольний вирок реалізував Абдуллаєв, який оформив дубль та приніс перемогу своїй команді – 1:2.

Своїми враженнями після гри поділився автор єдиного забитого м’яча у складі «Карпат» Ярослав Карабін: «Щасливий, що забив свій перший м’яч у цьому сезоні за львівську команду, адже я лише у минулому турі повернувся на футбольне поле після хвороби. Хотів, щоб мій гол допоміг «левам» здобути позитивний результат, та нажаль, сталось інакше. Потрібно багато працювати над собою та виборювати місце в основному складі».