Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Засніжене тренування «левів» напередодні завершального матчу в Полтаві (ФОТО, ВІДЕО)

Засніжене тренування «левів» напередодні завершального матчу в Полтаві (ФОТО, ВІДЕО)

У четвер, 12-го грудня, на заміській базі в Брюховичах львів’яни провели вже по-справжньому зимове тренування перед виїздом на заключну зустріч цього року проти полтавської «Ворскли». Заняття розпочалось з інтенсивної розминки гравців, які згодом зіграли у «квадрат» та виконали інші тактичні вправи. Наприкінці тренувального процесу «зелено-білі» поділились на дві команди та провели двосторонню гру. У лазареті команди перебувають Франціско Ді Франко та Крістіан Понде, інші гравці займалися у загальній групі та повністю готові до останнього матчу у 2019-му році.

Центральний захисник «Карпат» Олег Веремієнко відзначив вагому роль у команді досвідченого Олександра Кучера: «З кожним матчем я відчуваю себе все більш впевнено, адже мені дуже допомагає Сашко, коли ми граємо разом у центрі захисту. Кучер завдяки своєму досвіду може вчасно підказати, як краще діяти у певній ситуації. Набагато комфортніше та легше грати разом з таким партнером. Вважаю, що центральні захисники мають підключатись до атак, діяти активно при розіграші «стандартів» та допомагати своїй команді забивати голи, тож посилено працюю над цим компонентом гри».

Також думками напередодні майбутнього протистояння поділився правий захисник «левів» Марвін Мартінс, який через перебір жовтих карток не зможе допомогти карпатівцям у недільній грі: «Дуже шкода, що не зіграю проти «Ворскли», якій я вже забивав. Найважливіше, щоб у Полтаві хлопці зуміли здобути перемогу, яка потрібна нам наче повітря. У першому колі у Львові нам вдалось виграти поєдинок проти «ворсклян», тому сподіваюсь на повторення такого результату. Знаю, що вболівальники зачекались перемог. Потрібні терпіння та віра, і впевнений, що все налагодиться!» – розповів Марвін Мартінс.

Більше фото ви знайдете в альбомі «Засніжене тренування «левів» напередодні завершального матчу в Полтаві»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

12 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори